| anonim_4396 a întrebat:

Cate ejaculari ati putut avea maxim intr-o zi?

Răspuns Câştigător
| Miauti a răspuns:

Pai fa socoteala si tu. Eu as spune aproximativ 14 dar asta inseamna sa ai rezistenta si sa fi obsedat.
itrebuie cel putin 30 min ca organul sa prepare din nou spermatozidul, plus sa se si odihneasca.

Din cate stiu eu.

11 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Conteaza?
daca iti zic 100 te ajuta cu ceva laughing
ai grija totusi sa nu te masturbezi de mai mult de 4 ori pe zi...si o data e mult dapai de 4 ori.
Tre sa pastrezi sperma pentru prietena ta waiting

| cossmy a răspuns:

3...ca dupa aia nu mai ai ce...scoti praflaughing

| cossmy a răspuns:

Ce mi-a placut raspunsullaughing... poate n'are prietena, si d'aia varsa totu pe joslaughing

| Miauti a răspuns:

@Broken&Beautiful aici ai ziso si suna cam pervers raspunsul tau. Ai dreptate B&B tr sa ramana toate insarcinate.

| adi4ever a răspuns:

Răspuns utilizator avertizat
| Angel977 a răspuns:

Eu am avut 4 ejaculari.

Răspuns utilizator avertizat
| nodeerskulls a răspuns:

Sunt sigur ca multi utilizatori de pe TPU nu sunt asa labagii incat sa incerce sa bata vreun record si sa faca laba o zi intreaga.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

15 ori! stiu ca nu o sa ma credeti... da asta e happy

| secret_1165 a răspuns:

4 da nu una dupa alata depinde poti sa ai si mai multe daca nu ai facut laba 1 lunawinking