| Richard2003 a întrebat:

Cate feluri de masturbare exista la fete?
Fetelor la ce vârstă ați inceput sa va masturbati?

Răspuns Câştigător
| BlyeeetAK47 a răspuns:

Clitoridiana si intra-vaginala.

Cea clitoridiana, cand cu doua degete isi freaca pasarica la exterior (clitorisul), fiind cea cu cele mai intense orgasme (clitorisul e muult mai excitat decat vaginul).

Intra-vaginal, e cand isi introduce 2-3 degete in vagin. Poate fi mult mai puternica ca orgasm decat cea clitoridiana, daca fata respectiva are squirting (ceea ce e foarte greu de atins).

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Câte-n lună și-n stele. Pot fi o mulțime de feluri de a te excita și a ajunge la orgasm, cu mâna, cu „jucării" sau doar prin mișcarea coapselor ori frecarea bazinului de alte obiecte.
Fiecare descoperă ce i se potrivește mai bine.
Spor la căutări!