| preda a întrebat:

De la ce varsta ati inceput sa ma masturbati?

25 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Pai spune-ne tu primul!happy

| SweetCandy a răspuns:

Pe tine...aolo...nu-mi am intesc... a fost de mult...asa-i?rolling on the floor

| Pho3nix a răspuns:

Doamne fereste...nuu te-am masturbat niciodata.laughing
Te poti masturba singur.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Singur nu poti?laughing)

| lostcontrol12 a răspuns:

Nu te masturbamlaughing
tu nu poti singur?

| stephie21 a răspuns:

A incercat si el sa ne amuze! Bravo Preda, ai reusit!

| JackieSue a răspuns:

toti deodata pe tine?

| gabriela_7862 a răspuns:

Dragul meu, sunt sigura ca intrebarea ta nu era menita sa distreze intreg site-ul si ca de fapt ai vrut sa spui: de la ce varsta ati inceput sa va masturbati? ei bine, depinde, am inteles ca baietii incep foarte devreme, inca din copilarie apar curiozitati nevinovate si de fapt un copil nici nu-si da seama ce face, abia pe la 13-14 ani devine constient ca e un mod (provizoriu) de a se satisface. eu personal am inceput pe la 19 ani si continui si in prezent, de cate ori simt nevoia, desi am o viata sexuala implinita alaturi de sotul meu. nu e ceva anormal. daca cauti pe net, ai sa vezi ca asa e. sper ca ti-am fost de ajutor. pa!

| afrodita17 a răspuns:

Obsedatule...

| cooola a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floor
tongue
fii atent la ce scriihappy

| rox a răspuns:

Ti-ai doriirolling on the floor

| juniper a răspuns:

Cred ca ai gresit intrebarea laughing Eu nu te-as masturba doamne fereste. Nici nu te cunosc si deja vrei sa te masturbez?

| juniper a răspuns:

Cat am ras la intrebarea ta laughing

| juniper a răspuns:

Nu mai pot rolling on the floorrolling on the floor Ai incercat sa ne faci sa radem? Ei bine ai reusit, atata am ras.

| I'm just me a răspuns:

laughing bai frate cred ca glumestilaughing

| knnight a răspuns:

Cum wa sa te masturbam noilaughing, noob mai esti fraterolling on the floor

| SimpleSergio a răspuns:

Dar poate ca nu are manutze straight face si vrea sa-l ajutam... Facem un gest caritabil pentru el?laughing))

| ---droid-kid--- a răspuns:

Poate intrebarea ta dorea sa sune cam asa"de la ce varsta ati inceput sa VA masturbati?"
in fine
nu am experimentat...nu sunt tentatahappy

| spin a răspuns:

laughingfratele meu st o multime de membri pe TPU asa ca ar trebui sa ai cateva mii de **** k asa nu ne deplasam toti odata pentru una.laughing

| miha_3376 a răspuns:

Loool frate cum au zis si ceilalti cred ca voiai sa zici:de la ce varsta ati inceput saVA?

| Traficantadecorcodushe a răspuns:

laughing)... poate ai fi vrut sa zici de la ce varsta ati inceput sa VA masturbatilaughing...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te masturbam? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate, cred ca tu esti obsedat de masturbare.ai mai avut o intrebare referitoare la asta, acum ne intrebi daca te-am masturbat noi? vezi ca avem psihologi buni printre noi, cauta-i, iti pot da un sfat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doua blonde mergeau impreuna pe strada. Una ii spune celeilalte:
- Uite-l pe Gigel, fa-i cu mana!
- Sa-si faca singur!
preda...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughingeu zic sa incerci singur! daca nu poti gasim noi o solutie!tongue