| Onutzu a întrebat:

La ce varsta ati inceput sa va masturbati?

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

Dar cine isi mai aduce aminte, au trecut atatia ani... rolling on the floor

10 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Toti copiii normali, incepand cu varsta de 3 ani, isi descopera organele genitale si implicit placerea asociata stimularii acestora (masturbarii). http://www.psychologies.ro/......beaza.html

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Eu nu m-am masturbat si nu o sa fac asta niciodata!

| Parintele a răspuns:

Eu nu m-am masturbat in viata mea!

| Sara2 a răspuns:

Eu cred ca este un subiect tabu, majoritatea baietilor se masturbeaza dar nici unul nu recunoaste

| Antonimu a răspuns:

Dar MyWay nu raspundea fiindca rau el se grabea, pan' la baie el fugea.

"Stai" spuse maria sa...
- Stau mancati-as, nu dadea...

ON-TOPIC: Cam pe la 14 ani mi-am dat drumu, si nu stiam ce dracu s-a imtamplat, si pe la 16 ani asa am inceput... dar rar odata la vreo 2 saptamani... si in prezent numai fac big grin. Am nevasta laughing

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Curiozitatea cu masturbarea a inceput sa predomine site-ul.
Eu am inceput sa ma masturbez devreme. Nu stiu daca nu cumva chiar din fasa. Asa ca am o experienta vasta la acest capitol.

| andi a răspuns:

Lolita sincera, bravo! admir sinceritatea ei, a raspuns si pentru mine.winking

| Onutzu explică:

Can tarziu-SUPERSX- de fapt foarte tarziu ai inceput. Ai avut cumva manuta rupta? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa, cam ca tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la 6 ani:X...si am 15 si inca o fac...si imi place:X