| anonim_4396 a întrebat:

Cate intrebari postate la aceasta sectiune credeti ca exprima situatii reale si cate sunt puse doar pentru amuzamentul celorlalti? ex: copii de 11, 12 ani cu pb in dragoste, copilasi care sustin ca si-au inceput viata sexuala, etc...
Astept raspunsurile voastre, in special a celor care au postat astfel de intrebari...

3 răspunsuri:
| CevaNormal a răspuns:

Stii ca ai dreptate si eu eram complet perplex de situatii de alea existenta la asa virsta, luand in consideratie,, revolutia sexuala'' in radinul tinerilor, mai ales a copiilor, poate ca mai exista ceva din genul asta, dar chiar la o asa virsta fragida-pur si simplu nu cred

mira
| mira a răspuns:

Si eu cred si ma consolez ca unele intrebari sunt cu probleme inventate. Ele au un efect de nedorit asupra unor copii.Cu toate acestea chestiunea nu poate fi tinuta sub control de TPU.Ar trebui mai multa responsabilitate din parte adultilor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil or fi si unii care se distreaza in felul asta pe seama noastra, a atotstiutorilor cu minti sclipitoare, care ne aplecam suflul experientei noastre de viata peste nevinovatele intrebari, oferind raspunsuri f utile si pline de substanta...Pe de alta parte, noile generatii sunt tot mai sturlubatice iar unele "povesti" sunt relatate intr-un atat de superb si desavarsit stil agramat, incat nu ma indoiesc de autenticitatea lor. Mama, ce raspuns am dat... m-au taiat toate apele. Gata, pana la anul' nu mai rationez nici macar o secunda. laughing