| SMTHING a întrebat:

In cate relatii false ati fost pana acum?

13 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Zero. Sunt naşpa şi ne"cool", nu?!

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Niciuna.Nu sunt falsa, nu stau cu nimeni de mila sau plictiseala!

Am creier si il folosesc!

| Razvan a răspuns:

In multe relatii de prietenie am incasat-o urat de tot pe sub centura.Singurul care nu m-a dezamagit pana acum e cel mai bun prieten al meu Stef. El e omul care mereu mi-a fost alaturi chiar si atunci cand tipam la el sa ma lase in pace.In rest, toti m-au dezamagit sau i-am dezamagit.In ambele cazuri am lasat relatiile sa se raceasca de la sine. Daca regret? Nu.Regrete? Eu nu am regreteshame on you
Relatii de dragoste false? Pana acum, nu. Dar sunt pregatita pentru orice

| doar.pt.voi. a răspuns:

Intr-o relatie falsa.Am vb cu unu un an jumatate dupa care m-a inselat. vorbea cu alta in timp ce vorbeam eu cu el si in plus era primul prieten, ma rog, am depasit situatia.happy baftahappy

| Stefania a răspuns:

1. A durat 2 saptamani, nu l-am iubit, dar am fost cu el doar ca sa nu se superestraight face. Nu ne-am pupat nici macar nu l-am lasat sa ma tinade manalaughing

| lovenotsex a răspuns:

Am fost in cateva, dar nu le-am numit relatii, ci doar combinatii.

| Denisa a răspuns:

Cam toate. Asta nu pentru ca m-ar fi inselat vreunul, pur si simplu nu a existat in nici o relatie iubire din partea mea. Toate au fost false. Acum stau si astept baiatul potrivit pe care sa il iubesc.

| Pedala a răspuns:

Daca urmezi principiul:

"Nici o relatie, fara felatie!"

nu ai cum sa intri intr-o relatie falsa

| Contrast a răspuns:

Una dar buna, ...de 6 ani nici nu ma mai interesat alta!

| Helvete a răspuns:

Una. A fost nasol, dar bine ca mi-am dat seama la timp.

| Ladybuug a răspuns:

In 1 luuunga, de tot, bro`.
Si inca sunt in depresie din cauza ei.
Zii de zii, minut de minut, secunda de secunda. ma zbat sa incerc sa uit ca era doar " o combinatie ".

| Nikol_9025 a răspuns:

Intr-una singura cu un barbat mult mai mare decat mine.Lumea credea ca suntem impreuna si ca ne iubim dar de fapt era o relatie numai si numai pentru sex. Vorbeam la telefon numai cand aveam pofta de sex si numai daca eu il refuzam in momentul acela incepea sa fie dragastos si sa ma ia cu dulcegarii.Intre timp devenise si gelos si incepuse sa ma ameninte ca daca imi fac prieten o sa ma bata

| bibica_7977 a răspuns:

Tocmai sunt in una. mint ca ma simt bine mint ca il iubesc si de fapt ma mint p mine nu am stiut niciodata ce vreau. nu ma mai inteleg