| anonim_4396 a întrebat:

Câte șanse ai să rămâi însărcinată fiind în perioada nefertilă? Precizez că eram în 7 zi de ciclu și chiar dacă se terminase în timpul actului a fost sânge și am făcut odată neprotejat cu ejaculare afară pe spate și după actul sexual neprotejat făcusem duș pentru că mai avusesem un act protejat înainte de asta.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ti s-a raspuns deja la intrebarea asta de nenumarate ori!
ia de citeste raspunsurile noastre si nu-ti mai trece intrebarea sub "anonimat"!

https://www.tpu.ro/......t-o-putin/

https://www.tpu.ro/......eprotejat/

Folositi prezervative la toate partidele sexuale ca sa nu mai risti o sarcina, ca nu costa mult, doar 2 lei bucata!

Daca nu vine baiatul cu prezrevativ, nu mai accepta sex fara protectie!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu sunt șanse.

| stef87 a răspuns (pentru sadrian46):

Sanse sunt intodeauna, probabilitatea este mica uneori, dar hai sa nu ne jucam cu probabilitati cand vine vorba de sanatate.