| Anoniiim2406 a întrebat:

Bună!
Am avut acum 2 zile contact sexual neprotejat, eram la perioada fertila.
Iubitul meu susține ca în timpul actului, s-a terminat foarte puțin, apoi la final a scos-o și în secunda următoare după ce si-a dat drumu, a introdus-o în vagin fiind plina de spermă.
Exista șanse mari sa raman insarcinata?
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Da, șansele de a rămâne gravidă sunt mari.

12 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Da, foarte mari sunt șansele ca să devii mămică după 9 luni.

| Goete a răspuns:

A dat o palma unui rahat.
Daca ai fost in perioada fertila ai toate sansele.
Dar a meritat, nu? Bafta

| Anoniiim2406 explică (pentru Goete):

Am zis eu ca regret?

| Goete a răspuns (pentru Anoniiim2406):

Pai ati stricat actul sexual
Ce folos s-o scoata si sa piarda placerea - sau s-o pierzi si tu, asta daca ai simtit placere

| Together a răspuns:

Holy ***, da!

Nu-s sanse foarte mari, dar sunt sanse reale sa ramai. As zice vreo 20% daca esti tanara.

| Lizuca1234 a răspuns:

Da, ai șanse mari. Acum nu îți mai rămâne decat sa aștepți.

| alexandraionela1234 a răspuns:

Vai de capul tău?‍♀️?‍♀️. Cum mai fata sa faci sex neprotejat in perioada fertila, si sa iti mai si bage ala **** de sperma in vagin. Am impresia ca ne iei si la mișto, pentru ca e o întrebare foarte retorica

| Anoniiim2406 explică (pentru alexandraionela1234):

Eu cred ca te ia viata la mișto.
Nu cred ca am zis o secunda ca regret sau ca trăiesc în panica, ba din contra, e bine venit acel copil( dacă va fi).

| Bogdanel27 a răspuns:

Da șansele se duc spre 90%

| Anoniiim2406 explică (pentru Bogdanel27):

Dar dacă prin absurd nu s-ar fi terminat și doar la final o introducea fiind plina de spermă, șansele erau aceleași?
Mulțumesc pentru raspuns?

| Bogdanel27 a răspuns (pentru Anoniiim2406):

Da șansele sunt cam aceleași pentru că penisul lui este plin de spermă și poate să provoace aceiași sarcină

| tasr1234 a răspuns:

O sa va viziteze barza in 9 luni.