| a lui ;x a întrebat:

Cate sanse sunt ca o femeie sa fie gravida dk :
1. A facut sex neprotejat
2. Inainte cu vreo 3-4 zile sa-i vina stopu`
3. Sh baiatu` s`a terminat de 2 ori in ea[in aceeasi zi la un interval de vreo ora]
4. Si ea nu era in perioada fertile
Ps. Vreau un rasp

Răspuns Câştigător
| madagascar a răspuns:

Sunt mici dar sunt, iar o sa fi stresata ca data trecuta, protejaza-te ca sa nu mai pui intrebarea si luna viitoare

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In jur de 5-6%, daca are menstruatii regulate. Mai mult daca are menstruatii neregulate.

| Octavutzu a răspuns:

Nu conteaza in ce perioada esti, ai sansa cea mai mare de a ramana gravida in orice perioada deaceia se recomanda sa te protejezi. Sti bine ca placerea aduce cu ea si neplaceri. Deci avand in vedere ca si-a dat drumul de 2 ori posibilitatea de a ramane creste... incearca sa iei pastila de a 2 zi daca mai ai timp. daca nu fa-ti un test peste 2 saptamani :*

| drumurile a răspuns:

Intre 4 si 27%

| bluepuff a răspuns:

E insarcinatahappy.
Felicitari. O sa fi/e mamicawinking.

| Vadik a răspuns:

99% ca va fi gravida
1% norocul
laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Bellaconcavella a răspuns:

Cu vreo 3-4 zile inainte de venirea menstruatiei esti in perioada fertila deci cam toate sanselehappy... daca s-a intamplat ieri mai bine te duci repede la farmacie si cumperi pilula de a doua zi, e cam scumpa dar numai asa poti sa scapi, sau astepti si...

| a lui ;x explică:

Eu n`am zis ca eu am patit asa ceva straight face
doar am, pus o intr ebare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sanse foarte mici, aproape 0.Deci nu-ti face probleme!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea sa fii insarcinatastraight facepeste 2 saptamani fa-ti mai multe teste de sarcina pentru ca unul singur poate da un rezultat incorect. Daca mai ai timp ia pastila de a 2-a zii.

| Ale8ia99love a răspuns:

Eu am 20 de ani si fac in fiecare zi de 2 ori sex cu iubitul meu andy noi vrem sa ne casatorim! Dar eu cred ca sunt gravida ca nu prea sunt in apele mele si doctorul a zis ca s-ar putea sa fiu insarcinata cu 2 gemene!