| AndreiBalan123 a întrebat:

Câteodată când sunt excitat nu îmi curge lichidul preejaculator în acel moment, ci mai tarziu, după o ora doua. Menționez ca am o viata sexuala regulata și nu am probleme la ejaculare sau altceva.Dar pur și simplu câteodată am problema asta când sunt cu iubita mea sau vad o fata de arata bine, ma excit dar lichidul apare mai tarziu nu în acel moment.Ma îngrijorează puțin. A mai patit-o careva?

Răspuns Câştigător
| ___qAFG a răspuns:

E normal

1 răspuns:
| helpforyou a răspuns:

Posibil sa ai probleme hormonale. Mergi la medic sa faci analizele necesare.