| CRISTIANpop1 a întrebat:

Lichid preejaculator intarziat. Când sunt excitat lichidul pre ejaculator apare mai târziu nu în acel moment câteodată. Sunt sănătos tun.O fi vreo problema sau este normal?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Nu este nicio problema.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum adica mai tarziu?
Lichidul ala nu are un moment fix de a aparea. Apare asa cand are chef, de obicei inainte de ejaculare, ca rolul lui e sa ajute la lubrefiere si din ce s-a studiat la stabilizarea ph ului uretrei pentru ca sperma sa fie de calitate.

| CRISTIANpop1 explică (pentru suntserios):

Ma refer la faptul, ca dacă vad o fata de ma excita vizual sau cu gândul nu apare atunci pe moment ci poate mai târziu într-o ora, doua.Pur și simplu nu sunt atunci umed la instrument ci mai încolo.