| 教皇 a întrebat:

Cateva simtome ale unui baiat care banui ce e indragostit:-Ia apararea persoanei iubita; sta mereu langa ea, o tine de mana in public, rade mereu la glumele ei, se uita ciudat la ea cand e langa un baiat, o face geloasa cu alte fete si se uita atent la comportamentul ei, cand ii zice ceva de dulce fata baiatului el rade ca prostu`, nu-si poate stapani sentimentele in fata ei, ei ii poate vorbi ca celui mai apropiat om din viata lui, ca si mamei lui., mereu ii cere ajutorul cand are probleme iar cand se cearta el face primul pas spre impacare. SPUNETI-MI SI MIE E inDRAGOSTIT BAIATU? dA SAU NU?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E posibil sa fie si indragostit.depinde si de varsta de mai multe. daca e tinar (elev) e pofticios si vreo sa "i-o puna". apoi cauta alta "prospatura".
Danco

9 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu zic ca da... daca lucrurile astea nu le face si cu alte persoane!

Sa nu fie totusi genul care se indragosteste in fiecare lunahee hee

| vlaaddd a răspuns:

Da, este indragostit.

| georgegs a răspuns:

Da

| georgegs a răspuns:

Da.,., e.indragostit

| yellowalien a răspuns:

Da, frate, dalaughing Ce mai vrei, sa-ti dea in scris? laughing))

| otherwise a răspuns:

Clar DA happy Felicitari.

| DiDi a răspuns:

Dupa parerea mea, categoric da.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca da :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apoi la asa simptome mai mult ca sigur e indragostit pana peste urechibig grin