| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Cati dintre voi va confruntati cu singuratatea?

Răspuns Câştigător
| zippit a răspuns:

Ma-m uitat la pereti casei mele de nenumarate ori laughingstiu fiecare particicawinking. e foarte trist straight face dar asta e

21 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu o duc cel mai rau.

| Libelle a răspuns:

Si Amii merita o funditasad

| CoquineNoire a răspuns:

Daca te referi la singuratate pe plan sentimental, hi5laughing dar nu fac un caz din asta, dragostea va veni cand te astepti mai putin

| unknow a răspuns:

Nu`s cu nimeni, nu vreau sa fiu ca numeni, dar sunt cea mai fericita smug, pentru ca daca esti singur/a nu esti si neeaaaaparaat tristwinking intelegi?! invata sa-ti traiersti viata, profita de fiecare secunda din viata ta, nu ceda orice ar fi, nu ceda indiferent e ce palma iti da viatawinking fi tare si vesel, peste orice se trece, singuratatea este doar o incercarewinking a vietii happy sunt sigura ca ai potential sa agatzi o fata, dar nu vrei, ai ramas gandul la ea; asta e problema, dar o sa-ti treaca

multa bafta si sanatatewinking papa

| unknow a răspuns:

Nu`s cu nimeni, nu vreau sa fiu ca numeni, dar sunt cea mai fericita smug, pentru ca daca esti singur/a nu esti si neeaaaaparaat tristwinkingintelegi?! invata sa-ti traiersti viata, profita de fiecare secunda din viata ta, nu ceda orice ar fi, nu ceda indiferent e ce palma iti da viatawinking fi tare si vesel, peste orice se trece, singuratatea este doar o incercarewinking a vietii happy sunt sigura ca ai potential sa agatzi o fata, dar nu vrei, ai ramas gandul la ea; asta e problema, dar o sa-ti treaca

multa bafta si sanatatewinking papa

| Narcis2007 a răspuns:

Cu 1 in plus...

| Puf a răspuns:

DAca ne gandim bine fiecare dintre noi are momente cand se simte singur,vrem nu vrem singuratatea face parte din viata noastra intr-um moment sau altul. Nu trebuie sa te simti extrem de singur, sau sa nu ai pe nimeni langa tine ca sa poti avea sentimentul asta de singuratate, uneori singuratatea apare si la persoanele care sunt inconjurate de nenumarate persoane insa ele se simt singure deoarece persoana la care tin cel mai mult nu le este alaturi.

| ѕოiℓε01 a răspuns:

Cred ca sunt destul de multe persoane care se confrunta cu singuratatea printre care ma numar si eu laughing.

| IooMar a răspuns:

Sunt multe persoane care se confrunta cu asta, dar unii pot face ceva sa nu mai fie singuri, dar poate nu vor sau pur si simplu nu au curjul de o face ceva impotriva eihappy

| nury a răspuns:

Ma alatur, si eu sant singura! laughing crying

| quest_6999 a răspuns:

Si eu sunt singur si am 18 ani...

| Alyra a răspuns:

Eu,sincer,singurii prieteni pe care îi am sunt în lista mea de prieteni de pe TPU. crying

| Angel_2729 a răspuns:

Mda...am 17 ani si ma numar printre ei laughingwinking

| AxyAxyMaxy a răspuns:

Eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chinuitoare situatie.Si eu sint ...SINGUR.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma confrunt.Sint parte din ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce trebuia sa-mi aduci aminte? :-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca unu aici in listawinking, eu

Răspuns utilizator avertizat
| HerrDoktor a răspuns:

Singur,atat de singur!