| Lolo_3214 a întrebat:

Cate /cati de aici va confruntati cu neincrederea in sine?
Eu una recunosc ca nu prea am incredere in mine dar incerc sa remediez asta.sad

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pai de ce nu ai incredere in tine? De aici ar trebui sa pornesti, asta pentru ca, conteaza mult si ince domeniu vorba aia nu ai incredere in tine.Adica nu reusesti sa faci ceva ce ti-ai propus pe ce plan? Conteaza astea foarte mult. Daca neincrederea in tine e ceva la modul general atunci nu e chiar asa mare problema, cauzele pot fi tristetea, plictiseala, depresia, varsta de ce nu. Dar ca si concluzie, increderea in tine tu cu manuta ta ti-o faci prin perseverenta si munca de ce nu.Bafta!

4 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Yo am incredere in mine! Totul vine de la sine!
Te privesti in oglinda, te aranjezi si trebuie tu sa te complimentezi ca esti frumoasa inteligenta si ca trebuie sa ai incredere in tinewinking insa nu in cei din jur pana nu-i testeziwinking
Si asa iesi in lume sigura pe propria persoanawinking
Trebuie sa ne iubim, sa ne ingrijim pe noi insinewinking

| smartalogu a răspuns:

Eu. Se remediaza iesind in lume si socializand.

| luiza a răspuns:

Spune-ti tot timpul ca tu esti cea mai importanta persoana din viata ta, repeta-ti tot timpul ca poti face orice(daca altii pot sigur voi reusi si eu), si in nici-o circumstanta nu te da batuta. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu...pentru ca de fiecare data cand vreau sa am... ceva ma doboara la loc.sad. cu timpu toate trec si se schimba sad