| MihaiAndrei666 a întrebat:

Cati parteneri sexuali ati avut pana acum?
Care useri de aici credeti ca sunt compatibili din acest punct de vedere?
Considerati sexul oral ceva placut? Neplacut? Fetelor va place sa faceti? Sau doar cand sunteti "fortate" de iubit. Faceti din proprie initiativa?
Va plac prezervativele cu arome?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In jur de 150, oral la femeie nu as face niciodata mi se pare inapropiat.

| RAY a răspuns:

Ce curios esti tu despre noi niste anonimi din spatele unui monitor care putem scrie orice

Cati parteneri sexuali ati avut pana acum?

ZERO

Care useri de aici credeti ca sunt compatibili din acest punct de vedere?

nu stiu, nu ma intereseaza

Considerati sexul oral ceva placut? Neplacut? Fetelor va place sa faceti? Sau doar cand sunteti "fortate" de iubit. Faceti din proprie initiativa?

totul este relativ

| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista sa fii fortata sa faci sex oral, alegi sa-l faci sau nu.
Iar daca stai intr-o relatie care-ti impune sex oral, fara ca el sa-ti ofere acelasi lucru, atunci trebuie sa fi o femeie proasta. Cand ceri sex oral, fii pregatit sa-l oferi intai!

| Freya1 a răspuns:

2 (relațiile mele de câțiva ani)
Nici unu.
E normal.
Dacă ai o relație sti cand si ce sa ii oferi celui de langa tine.

| Gofigi a răspuns:

Alta întrebare