| Vegeta07 a întrebat:

De ce naiba sunt atatea intrebari cu sexul oral si inghitit sperma si ejaculari pe fata
Ex. Fetelor voua va place sa vi se termine baiatu pe fata voasta?
Ex. Va excita daca baiatu ejaculeaza pe fata voastra cand ii faceti sex oral?
Ori sunt toti obedati sexuali ori e unu singur cu mai multe conturi.

13 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

Sexul inseamna placere, nu trebuie sa fii obsedat happy

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Fă tu cercetări si spune ne ce ai aflat.

| ROB3RT89 a răspuns:

Cred ca ai nimerit, varianta a doua.

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru ca intrebarile sunt puse de niste obsedati sexuali, care se excita citind raspunsurile!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca sunteti toti o adunatura de frustrati de 12 ani si visati numai **** desi nu sunteti in stare nici sa va stergeti la cur singuri.

| Vegeta07 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc ca ma pui in aceeasi oala cu toti frustratii de 12...

| ElSueno a răspuns:

Intrebarile sunt puse de aceeasi persoana dar de pe conturi diferite. Ori vrea sa faca un studiu ori e vreun obsedat

| BlyeeetAK47 a răspuns:

La mine in oras e invazie de tantari, cum e invazia obsedatilor sexuali care nu stiu cum sa mai apara la Marius pe canal happy

| MaTeOGG a răspuns:

Nu stiu daca ai vazut dar ai intrat pe sectiunea DRAGOSTE SI SEX! Sexul contine si partea cu orala! Adica daca copilu' ( mai mult de 14 ani nu are pun pariu ) are acces la acest site, si la aceasta sectiune, mai are si el habar de ceva, e curios. Adica la cate filme porno so fi uitat iti dai seama cate scene de genu sunt, si el crede ca asa e in realitate ( nu chiar ca in acele filme dar asta e partea a 2 - a ).

| Andreisorescu a răspuns:

Copilu de aia se numeste categoria dragoste si sex data viitoare daca nu vrei intrebari uitete la alta categorie

| Coquiina a răspuns (pentru Andreisorescu):

Nu doar copiii sunt deranjati de asa ceva, si oameni in toata firea sterg astfel de intrebari absolut normale.

Mai ales de frustrate proaste nasoale carora nu le-a dat nimeni la cioc toata viata.

| Andreisorescu a răspuns (pentru Coquiina):

happy