| gmail a întrebat:

Catre fete: Cum ati fi vrut sa o faceti prima oara? Cit mai multe detalii!

5 răspunsuri:
| Vi003 a răspuns:

Pai, simplu! I-am aratat buletinul, a scris ceva de pe el si mi-a dat abonamentul la sala. Pentru inceput, doar abdomene si bicicleta. Tu?

| Raiiiisa a răspuns:

Exact asa cum am facut-o:*

| igrek a răspuns:

Când te-au întâlnit pe tine bă.

| Hellen94 a răspuns:

Eu nu am facut-o pana acum dar normal ca treaba asta se face cu cel cu care ma simt bine, cu care am cateva luni bune in spate, nu asa dupa 3 zile..gata..trebuie sa ma faca sa ma simt bine, protejata, sa fie intr-un cadru romantic si mai presus de toate sa fie iubire intre noi, nu doar atractie fizica, ca sex poti sa faci si cu o necunoscuta de pe strada.

| Dariusuu a răspuns (pentru Hellen94):

Tot respectul si admiratia mea.

O noapte perfectă.