| ByaayB a întrebat:

Fetelor, cum a fost prima voastra experienta sexuala si cum ati fi vrut sa fie? Cred ca orice fata e stresata "prima oara". Detalii.

Răspuns Câştigător
| ScapaMaDeEa a răspuns:

La mine a fost minunat! Nu m-a durut, mai degraba am simtit o intepatura, am sangerat putin, eram relaxata, excitata. Prietenul meu s-a chinuit ceva la decor, petale de trandafiri, muzica in surdina, sampanie. Preludiul a durat ceva findca mie imi era foarte frica, tremuram. M-a intrebat daca sunt pregatita si am zis ca da. Naiba dupa 2 ani jumate de asteptari eram destul de pregatita. A fost o penetrare usoara, dupa care, la cererile mele, a urmat mai...salbatic.hee hee Cam atat. Funda? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Oanna07 a răspuns:

Tin minte si acum, avusesem o discutie cu iubitul meu prin care am aprobat inceperea vietii noastre sexuale. A doua zi pana sa ne vedem, credeam ca sunt sigura 100% si ca nu va fi nicio problema. M-am intalnit cu el ca sa mergem impreuna acasa. De pe drum simteam insa, cum tremur si cum simt un gol in stomac, imi era frica. Am ajuns in casa, am avut un sarut lung si pasional cu atingeri. M-a intins pe pat si a incercat sa imi de-a bluza jos, eu oprindu-l si spunandu-i : "Promite-mi ca nu o sa ma parasesti dupa!". Mi-a zis sa nu imi fac problema si m-a sarutat si m-a luat mai incet, facandu-ma astfel sa am mai multa incredere in iubirea lui. Am avut o durere temporara, iar de sangerat am sangerat abia dupa 4 ore de la terminarea contactului. Am folosit prezervative durex senzation, pentru inceput. Pe timp de iarna, cu lumina stinsa, ne incalzeam amandoi trupurile. A fost minunat si inca este. Am ramas impreuna!

| Possible a răspuns:

Eu nu mi-am dorit ceva Deosebit.Sunt scorpion, nu stiu daca stii dar scorpionii urasc romantismul in sex, adica fara petale de trandafir si chestii de genu.Eu mi-am dorit sa fie pe neasteptate, nu vroiam sa planuiasca din timp nici El nici Eu.Asa s-a si intamplat.E si normal sa fii stresata prima oara, pana la urma e un pas atat de mare in viata.Conteaza acea zi, acea ora, acele secunde si nu in ultimul rand acea persoana de langa tine.Nu trebuie sa-ti fie frica, trebuie sa ai incredere in El si in ceea ce este construit intre voi.Bafta.Sper sa nu te doara asa cum m-a durut pe mine.