| anonim_4396 a întrebat:

Caut o fata draguta de 14-15 ani cu care sa vorbesc pe mess

10 răspunsuri:
| chelie91ptm a răspuns:

Cosmin_b26

| chelie91ptm a răspuns:

Cosmin b26

| ProjectJackpot a răspuns:

Probabil o sa-ti dea cineva add si dupa 3 luni de conversatii fierbinti cu "tipa", o sa ai o surpriza cand iti da webcam 3D (o sa-ti scoata ochiul stang cu penisul lui de negru straight face)

| NeGaTiwE a răspuns:

Pffff... ba tu cu cine faci bankinglaughing

| FreakyFred a răspuns:

Mai cauta, poate gasesti vreun pedofil. (presupun ca nicio fata de 14-15 nu e indeajuns de cretina incat sa apeleze la un tip de pe "mess")

| Haose a răspuns:

Sau mai o solutie: te duci pe un site porno si acolo vezi cate fete dragute vrei, bafta labare smug

| Ruddy_2272 a răspuns:

Io-te-ma! acilea is! laughing

| TiesTTo4Pirates a răspuns:

Gogule te invata fratele tausmug
Mai fa-ti un id cu nume de fata si vb cat vrtongue

| lorette_9697 a răspuns:

batting eyelashes se poate si de 17?

| lorette_9697 a răspuns:

batting eyelashesde 17 e bunn?