| sbk a întrebat:

Caut si eu o fata de cel putin 18 ani care e dispusa sa vorbeasca cu mine mai des si sa ma asculte dandu-mi sfaturi bune, doar o amica buna,,,, de preferat sa nu aiba prieten

Răspuns Câştigător
| pisicutsa a răspuns:

Văd că ai nevoie de prieten fată, eu mă gîndesc că ai nimerit într-o situaţie cînd vreai să cunoşti : Ce oare are prietena mea în cap, ce gînduri îi apar, de ce aşa gînduri, de ce nu o pot înţelege?
Dacă vreai pot să-ţi fiu prieten, căci am şi eu nevoie de prietenu băiat care să-mi zică ce se întîmlă în capul unui băiat care cu adevărat ma iubeşte...

14 răspunsuri:
| VodkaCoca a răspuns:

Si nu ai vrea sa fie si fotomodela?batting eyelashes

| paramore a răspuns:

Asta inseamna ca nu vrei doar o buna amicaraised eyebrowsnu cumva esti din ala care face pe victima ca sa atraga fete?

| paramore a răspuns:

Bineinteles ca nu am pretentia sa zici "da, ai dreptate''laughing

| GdX a răspuns:

Ma nebune, eu am impresia ca tu esti disperat. Stai putin luam o pauza analizam situatia la rece. De ce vrei fata fara iubit? Ori iti e frica de preten, ori vrei sa o agati, ori vrei sa ii faci in ciuda foste. Ceva nu e in regula aici, daca vrei sa vb cu cineva nu conteaza ce si cum cu cine e cu cine ce si cum.

| arysa a răspuns:

Ma pricep sa ascult problemele celorlalti, da un mesaj privat.

| iubi_duby75 a răspuns:

Am id smug daca vrei da-mi add : mincinoasa_numaru1
pa

Răspuns utilizator avertizat
| Yana a răspuns:

Pare a fi un anunt matrimonial. Ce conteaza atat de mult varsta? Poate avea 16 ani si sa fie mai matura ca una de 18, sau poate sa aiba 20 si sa nu fie cu capul pe umeri. "de preferat sa nu aiba prieten"-e un criteriu care de fapt m-a dus cu gandul ca ar fi un anunt de matrimoniale. Poti vorbi cu o persoana ca si amici, chiar daca are prieten. Totusi ma gandesc, ca poate ai fi vrut tu sa spui, ca asa ar avea mai mult timp sa discute cu tine, insa... cate fete sunt dispuse sa piarda oarecum timpul vorbind cu necunoscuti? ( inca ma mai gandesc la raspuns big grin).
In orice caz, succes!

| nyko06 a răspuns:

De ce sa nu aiba prieten, nu te afecteaza cu nimic daca ea are prieten, iar in privinta varstei depinde si ce varsta ai tu, ca subiectele sunt diferite sau problemele pe care le ai tu.

| fosa.poplitee a răspuns:

Daca ar avea prieten, nu ti-ar putea fi buna prietena? tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate spui tu se pare ca doresti pe cineva care sa iti fie mai mult decat o amica. Nu fa greseala sa te indragostesti de cineva pe internet. Aduce doar suferinta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai ca il cunosc pe pestisorul de aur... celelalte 2 dorinte care ar fi? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa ma sor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ce faci vreau sa te cunosc sunama nr meu este 0755181198