| Delia_5516 a întrebat:

Ce admira baietii de azi la o fata? funditawinking:*

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Majoritatea,cracii

| pokerface_9746 a răspuns:

Nu exista un prototip, Delia. Fiecare baiat are gusturile salehappy.

| skiziiskiz a răspuns:

Majoritatea:
tot ce tine de formestraight face

| Bulinaaaaa a răspuns:

Pai in primul rand sa arate bine, sa aiba forme( sani, fund)
sa se imbrace frumos, sa se macheza.Asta e in principiu, dar sunt sh cazuri in care admira caracerul, mai rar, din pacatewinking

| IonutBest a răspuns:

Este foarte greu de zis ca acum mai conteaza de baietii...eu admir la o fata faptul daca e sincera cu mine si sa nu fie cu fite...

| Vladuthz a răspuns:

In primul rand eu ma uit asa la o fata: fata, picioarele, fundu, sanii, sa aiba pielea fina (asta obligatoriu), sa nu fie prea scunda, si inteligenta ei (daca nu e inteligenta degeaba are tot ce am mentionat mai sus, nici nu ma uit la ea)

| adi227 a răspuns:

Baieti sunt diferiti ce crezi ca toti sunt la fel ai un aspect gresit asupra noastra asa aaa pai in primul rand sa rozi la glumele noastre ne face sa ne simtim bine nu stiu dc asa aa sa zambesti cand e langa tine si cam atat apropo sunt adi227 sa ma ajuti si tu terog pa

| YoungMoneyWeezy a răspuns:

Poi formele in primul rand si apoi sa nu aiba fite...

| Joky a răspuns:

Aproape toti BALCOANELE. Dar eu personal caut sa nu aiba fite si sa fie cat mai naturale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii de azi,prima data cand intalnesc o fata se uita la sani si fund. Apoi cred ca la zambet, la par, ochii s.a

| cancelarul a răspuns:

Depinde de caracterul fiecaruia, mi-e imi place la o fata sa fie diferita sa aiba propriile principi sa nu aibe limbaj de lemn.