| anonim_4396 a întrebat:

Daca o fata (ce adora si se da in vint dupa baietii frumosi) priveste lung un baiat ( frumos ) . Ce poate insemna :
E indragostita . ?
sau Doar admira baiatul in cauza?

21 răspunsuri:
| SMarius a răspuns:

Tu cand vezi o tipa buna de tot, si intorci capul lung dupa ea, esti indragostit?

| Annim a răspuns (pentru SMarius):

Hei... aici nu e vorba de privire de zece secunde dar,, privire continua cu orice ocazie cind este aproape tipul...

| SMarius a răspuns (pentru Annim):

Deci,priveste lung un anume baiat? ori de cate ori il vede? nu stiu, dar nu suna a bunalaughing

| Annim a răspuns (pentru SMarius):

Mda... Cam e suspecta nu crezi? Care e parerea ta admiratie sau indragosteala?

| SMarius a răspuns (pentru Annim):

Posibil sa-l placa...acu,baiatul esti tu? sau un prieten de-al ei?winking

| Annim a răspuns (pentru SMarius):

ME happy preafericitul.

| SMarius a răspuns (pentru Annim):

laughing e faina? iti place si tie?

| Annim a răspuns (pentru SMarius):

Eu sunt de natura frumos, iar o pustoaica ma priveste lung in timpul orelor si nu inteleg de ce... n-am vorbit cu ea dar se da in vint dupa BAD BOYS(baieti frumosi). Pur si simplu nu stiu ce sa cred... Si Da e a dreakului de faina, dar nu e pentru mine, imi place dar e pre buna pentru unul ca mine happy

| SMarius a răspuns (pentru Annim):

Esti nebun? cum sa nu fie buna pentru tine daca zici ca e al draq de faina! chiar ai un avantaj major in a o cucerii...da-i bataie si lasa chestiile cu ''e prea buna pentru tine"(decat daca esti un aurolac nemernic, smecher de cartier egist si profitor sau alte categorii de persoane cu cazierlaughing

| Annim a răspuns (pentru SMarius):

PAi are statut social, e cam timida, voi avea mari probleme, sunt mai usoare astea nebunatice... dar cele timide asteapta mereu sa le uimesti cu ceva.

| SMarius a răspuns:

Ce-i fumos si lui Dumnezeu ii place happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chuck Noris, tocmai tu sa nu stii asta? ar trebui sa ne dai lectii...

| Dana211 a răspuns:

Indragostita nu e sigur ori il admira ori il pace

| Annim a răspuns (pentru Dana211):

Ok tu ce crezi? admira sau place?

| Dana211 a răspuns (pentru Annim):

Nu poti admira ceva ce nu iti place nu? Acum in functie de cat de mult se uita la el sau dupa el iti poti da seama si daca numa se uita asa ca e frumos tipul sau se tot uita ca vrea ceva de la el

| Annim a răspuns (pentru Dana211):

OK Dana, sa inteleg ca depinde de timp,, adica daca v-a privi o perioada mai lunga de timp, e indragostita? daca nu e doar admiratie?

| Dana211 a răspuns (pentru Annim):

Daca e de mai multe ori si insistent atunci da te place

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Ai șlițu deschis...

| FataFaraSentimente a răspuns:

Te place, si vrea cred ca sa te cucereasca, sau poate fi si alta, doar sa te faca sa crezi ca ei ii place de tine, nu stiu daca crezi ca merita, de ce nu intri in conversatie cu ea?

| andreyaelena a răspuns:

Acum sa fim seriosi nu te poti indragosti instantaneu... si orice fata se uita dupa baieti frumosi si ii admira si zice "ce bun e asta" asa cum fac si baietii cu fetele... cel putin si iubitu meu mai zice "ce buna e aia " d fata cu mine si eu mai zic chiar d prietenii lui ca sunt buni dar in gluma deci in concluzie nu e nimic decat o atractie spontana nimic mai mult

| Annim a răspuns (pentru andreyaelena):

Oameni sint multi si diferiti,,, Si majoritatea fetelor se indragostesc de baieti frumosi, nu este exclus ca lumea se poate indragosti instantaneu...
Desigur ca nu vorbesc de domnisoare de 20 ani vorbesc de pustoaice de 15 17 ani...
si totusi crezi ca e doar admiratie?