| stockholm1998 a întrebat:

O intrebare, ce admira baietii la fete, cum ar fi fata ideala pentru voi? Timida/Indrazneata (sa raspunda baietii) Pentru cel mai frumos raspuns, daruiesc funda*

Răspuns Câştigător
| Nick9401 a răspuns:

Oamenii sunt diferiti, au gusturi diferite si vad fata ideala fiecare in felul sau. Unii iubesc fetele mai vorbarete altii mai timide, unii cu sinii mari altii cu sinii medi...Dar in fine iti zic eu fata ideala pentru mine ca aspect fizic( 1.70 cm, sinii 2.5 marimea, ochii caprui inchisi, parul lung, la talie sa fie subtirica si funduletul rotungel cu forma dar nu ff mare, buzele putin mari) La caracter( sa-mi arate ca pot avea incredere in ea sa fie comunicativa, inteligenta si daca e pentru o relatie serioasa chiar si virgina big grin, fidela)

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De ce nu ai scris baieti daca vreti o relatie ce tip de fata vreti sau aventura ca e o diferenta mare
aventura o fata hot, fata viselor noastre, la care visam da o avem in vise si alea scrte din pacate

cand vb de relatie aia e complicat, numai vb ca cand iubesti o persoana nu o iubesti ca vrei sau nu pur si simplu o iubesti

| NameHarris a răspuns:

Nu toti baieti au acelias gusturi la fete la uni le plac fetele timide sau cuminti( sa stea acasa si ei sa mearga unde vor)De ex mie imi plac cele mai Rebelehappy

| Bøøgey a răspuns (pentru NameHarris):

Raule ce esti tu.

| NameHarris a răspuns (pentru Bøøgey):

La ce te referi ca nu inteleg?

| Bøøgey a răspuns (pentru NameHarris):

La faptul ca iti plac fetele rebele. Care tip, alea de-ti dau palme la fundulet?

| NameHarris a răspuns (pentru Bøøgey):

Lol nu manlaughing)

| Qweznyqwer a răspuns:

Parerea mea este ca trebuie sa fii tu insuti daca vrei sa cuceresti un baiat. Nu incerca sa copii un caracter anume de la o persoana anume care ti se pare tie potrivit. Doar fii tu insuti si o sa vezi ca totul va fi bine!