| Andreea077 a întrebat:

Bună, de ce toți băieții admira fetele în colanți?

Răspuns Câştigător
| SharpEagle a răspuns:

Pentru ca reprezinta distanta cea mai scurta dpdv vizual si imagistic dintre o fata imbracata si acea fata in poponeata goala. Practic, se vad aproape toate detaliile intime, la care baietilor le-ar fi fost greu spre imposibil sa ajunga, daca nu erau colantii. Si partea buna e ca fata e dispusa de la sine putere sa afiseze aceste detalii. Iar acel outfit e "socially acceptable".
Plus ca detaliile astea excita: un fund bine format, niste copanele care arata intr-un fel anume (depinde de gusturile fiecaruia), forma generala a membrelor, felul cum se incadreaza, gleznele subtiri, gambele frumos conturate samd.
Si sa fii sigura ca si un barbat in colanti, bine conturat dpdv musculatura va fi admirat de femei, in general. Fundul, puplele, barbatia care i se intrezareste pe acolo etc.

18 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Pentru ca se vede bine fundul si pasarica

| RAY a răspuns:

Pentru tine ma îmbrac și eu în colanți sa aflu de ce? Pentru ca știți și voi ca arătați mai sexy ăștia de care nu va place va hartuirsc sexual desigur, doar cei frumoși au dreptul sa va privească

| Violleta2022 a răspuns:

Hai sa fim seriosi, ca nu toti baietii admira fetele in colanti, asta este doar in capul celor disperate, care vor cu orice pret sa atraga atentia asupra pasaricii lor.
Bunul simt ar trebui sa nu le permita sa iasa in colanti pe strada si nici sa mearga altundeva, ca-i jenant sa le vezi pasarica prin colanti, de parca ar fi in fundul gol.

| Andreea077 explică (pentru Violleta2022):

La mine la școală vin multe în colanți

| Violleta2022 a răspuns (pentru Andreea077):

Nu cred!

| Andreea077 explică (pentru Violleta2022):

La școală la mine vin multe fete în colanții eu nu prea merg dar fratele meu când vede colege în colanți mai pune mana pe fundul lor

| Violleta2022 a răspuns (pentru Andreea077):

Fratele tau o sa aiba mari probleme cu Politia, daca este atat de obsedat.
Asta daca nu-l bate vreun tatic al vreunei fetite care indrazneste sa fie atinsa.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Evalueaza formele, din instinct.
Fetele in colanti induc ideea de cheap sex.
Asta nu inseamna ca daca ne uitam, le-am si lua in serios pe respectivele. Nu prea isi doreste nimeni sa se plimbe cu o Geanina careia i se vede pasarica pe strada.

| Hammurabi a răspuns:

"Ambalajul" e admirat în general de cei care nu au șanse, sau nu pot ajunge la "conținut". laughing
Dar nu toți băieții admiră fetele în colanți.

| Goete a răspuns:

Eu personal n-am admirat niciodata fetele in colanti. De fapt, nici nu port colanti niciodata.
Mi se pare aiurea sa-mi pun colanti si sa admir asa fetele happy

| blairelovesmusic a răspuns:

Fiindca daca o fata poarta colanti, se vad la ea toate formele posibile (nu alea geometrice) laughing

| CtBogdan a răspuns:

Pentru ca se vad foarte bine formele si avem imaginatie.
Insa nu toti baietii admira fetele in colanti.
Multi vor femeia in colanti, insa nu si o relatie cu femeia in colanti.

| lickypuss a răspuns:

Pentru ca cur

| SfatuitorulPriceput a răspuns:

Pentru ca vor altceva de la ele de fapt smug

| Gagigaru69 a răspuns:

Ca li se vede piarja

| Gagigaru69 a răspuns:

Ca li se vede depresiunea Bornelor

| abramovicer a răspuns:

Eee secret

| Dan1408 a răspuns:

Ar trebui sa-ti dai seama de ce, cand o fata/femeie poarta colanti, se vede aproape tot, de la lenjeria intima pana la forma corpului si asa mai departe, si e greu ca barbat sa nu te uiti/admiri "peisajul" cum s-ar zice.