| mihaicaulea a întrebat:

Ce ai face daca ai fi pe o insula pustie cu un prezervativ? Cum l-ai folosi? Ce idei aveti? V-ar ajuta sa supravietuiti?

Răspuns Câştigător
| alexandru14 a răspuns:

1. L-as folosi pe post de manusa ca sa nu pun mana pe toate scarboseniile.
2.As prepara chestii comestibile inauntrul lui
3. Daca imi creste parul, l-as prinde intr-o coada cu ajutorul prezervativului
4. M-as juca cu el in nisip., si de cate ori este nevoie il spal apoi in apa marii.
5.Il folosesc pe post de sarma prins cu ambele capete de niste crengi sa imi pun hainele la uscat
6. Vorbesc cu el, sa treaca timpul, ii impartasesc ganduri, sentimente. Poate chiar gasesc ceva sa ii desenez o fata vesela.
7.Noaptea, il umflu cu frunze si il folosesc ca pe o perna moale pentru a dormi.
Inrtr-un sfarsit, apare o nava si ma, ne salveaza. Am petrecut clipe frumoase alaturi de noul meu prieten; x

16 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

As face prastie din elwinking

| SweetCandy a răspuns:

L-as face barcalaughing si as pleca naibii de acolo I don't want to see

| Pho3nix a răspuns:

L-as pune pe un bat. Si voi vorbi cu el ca sa nu ma simt singur.

Răspuns utilizator avertizat
| pendula a răspuns:

Las umfla si mash arunca cu el in mare sa plutesc pe el pana mor sau pana ma vede cineva thinking

| death a răspuns:

L-aş lega de un băţ curbat, astfel încât să obţin un arc pentru săgeţi şi m-aş duce la vânat ciori. Iar când va naufragia Catherine Zeta Jones pe insula aia, mi-aş trage o săgeată între ochi de draci că am irosit cauciucu'laughing

| lencikk a răspuns:

He he.laughing se pune daca sunt fata?laughing pai... daca e folosit il arunc dracu ca nu am neviue de el... iar daca ar fi nou il pastrez ca cine stie ce fat frumos gasesc pe insulalaughing

Răspuns utilizator avertizat
| shalimar a răspuns:

As scrie ajutor pe o bucatica de hartie l-as umfla si i-as da drumu in aer impreuna cu hartia, poate il gaseste cineva.binenteles ca nu ar zbura din simplul motiv ca nu suflu heliu, ar cadea in apa si s-ar duce naibii planul meu. o sa mooor!

| alexutzu00791 a răspuns:

L as manca, chiar ma intrebam ce gust arelaughing

| VoiRamaneOEnigma a răspuns:

F tarerolling on the floorrolling on the floor
buna intrebarelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-as umple cu apa si as baga citiva pestisori in el, sa am acvariu in shopron laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As pastra in el cremenea sa nu se ude in caz de ploaie, sa pot aprinde focul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Las arunca in apa ca poate mai gasesc arbori de cauciuc din care imi fac mai multe prezervative

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SweetCandy, da tu crezi ca vorbea de prezervativ de elefant sa-l poti face barca? laughing

| exty a răspuns:

Cum ti-am spus, l-as umple cu apa. Poate, poate scap de pe insula. Mi-a mai venit o idee. Cum apa de mare e sarata:pun niste plante in el si fac rost de apa.

Daca mai stau mult, mai gasesc inca 20 de interpretaritongue