| Ovidiutoataziua a întrebat:

Ce ai face daca o fata te intreaba daca fața ei este urâtă? Mi s-a intamplat sa ma intrebe. si am ocolit raspunsul...

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| Liviucu a răspuns:

Pai daca l-ai ocolit inseamna ca asa e, e urata! laughing
Noi nu trebuie sa fim rai si sa spunem adevarul pentru ca si noi am putea fi in locul lor. Eu insa am obiceiul sa spun altfel lucrurile. N-o sa-i zic ca e urata cu spume ci ca nu e nici frumoasa, nici urata "ci cum mai buna" asa cum sunt si eu si etc. Si-atunci deja se va simti egala cu tine, deci mult mai bine. laughing

Desi pe naiba, ca ai mintit-o in fata cu tact si stil. smug rolling on the floor

| Ovydiw a răspuns:

Pai cant mai ai ocazia spune-i ca nu e urata,.
Esti frumoasa, simpatica, draguta,.
Chear daca minti da macar o faci sa se simta si ea bine.big grin
Bafta!

| Casa a răspuns:

laughingpe daca iti place de ea atunci fata ei nu e uratalaughing

| Cosmotel a răspuns:

Ii spui adevarul dar mai cenzurat putintel daca-i de naspa.

| Nicux1 a răspuns:

Ar trebui sa-i raspunzi ca e frumoasa in stilul ei.