| TropicalSun a întrebat:

Pentru voi, cum arată o *fată urâtă*?

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Nu exista fata urata, fiecare fata e frumoasa in felu ei! Daca vorbim de un hadicap, e cu totul alta poveste. Exista doar anumiti baieti pretentisoi cum sunt si unele fete, ei pot da o explicatie mai coerenta si pe intelesul tuturor.

| shhhs a răspuns:

Una tampita, care nu doreste decat sa faca rau si care vrea sa para ceea ce nu e.
Daca te refereai la aspect, NU exista asa ceva.

| amdr001 a răspuns:

Eu fiind fata, cred ca pot si eu sa raspund la intrebarea astahappy pai, nu sunt printre cele mai frumoase fete, dar nici urate, draguta... consider ca o fata urata nu prea este decat sa fie ea prea "handicap***" ca sa zic asa, scuze de limbaj... pai, nas imens de'ala borcanat si ascutit, par de-ala aiurea, sa fie grasa tare dar fara sa se ingrijeasca sa se mentina putin, nu prea sunt fete asa de urate, dar cred ca o fata urata se poate numi aceea care nu este femeie :O poti sa fii si gras, ca tot ai ceva bun si stii asta, sau macar te ingrijesti, da daca araata aiurea si nici pe dinti nu se spalastraight face pffffff laughing)) imagineaza-ti numai laughing)