| anonim_4396 a întrebat:

Ce ai fi in stare sa faci pentru a fi remarcat(a) de persoana pe care o placithinking:-

4 răspunsuri:
| Lummy a răspuns:

Nu cred cara trebui sa faci nimic, sa fii tu insati. daca esti naturala si unicata o sa-i atragi mai mult atenita decat daca copiezi pe toata lumea.zic eu...tu?:d

| Alexandra_7649 a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic special pentru a atrage atentia persoanei pe care o placi. Trebuie sa fi TU, sa fi tu cea naturala. Mai repede atragi atentia persoanei pe care o placi daca esti naturala, decat daca imiti pe oricine altcineva, crede-ma.

| viatadecacatt a răspuns:

Orice provocare care mi-ar iesi in caledevil

| george89 a răspuns:

Draga Traitoareo de viatawinking, eu as fi dispus sa, si metoda e garantata, cu siguranta o sa-i atrag atentia, sa arunc o galeata cu apa pe eawinking, dar hey, asta e doar o metoda, mai traditionala dar merge, pentru alte metode mai contemporane si trendylaughing, contactati-ma la casuta postala tongue