| Sara2 a întrebat:

Ce alegeti dintre frumusete si placere?

Răspuns Câştigător
| MatzzaaaEteeNaa666 a răspuns:

Frumusete,ca daca nu e frumusete nu e placere.winking

10 răspunsuri:
| raspunz a răspuns:

Nu cred că este vorba de o alegere între cele două, ar fi de preferat să fie amândouă. Nu prea înțeleg întrebarea ta.
Frumusețea este diferită pentru fiecare și întotdeauna e trecătoare. Plăcerea poate să vină din orice, este ceva personal.

| JeSa a răspuns:

Pe amandoua. De ce?

| Ecea a răspuns:

Sexul oral

| whoocares a răspuns:

Frumusetea. Ce e frumos iti face placere. Ce iti face placere nu e mereu frumos.

evenso
| evenso a răspuns:

Placere - Unde am placere acolo gasesc si frumosul ( degeaba am parte de frumusete daca nu am placere in ea )

| DiamondEyes a răspuns:

PLacere logic, dar sa stii ca nici frumusetea nu strica thinking

| Rebecca009 a răspuns:

Viata e frumoasa daca esti frumos...

| intrebatoarea a răspuns (pentru Rebecca009):

Total gresit ...sorry laughing

| EmoKiddKills a răspuns:

Frumusete si placere laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista o vorba..."nu-i frumos ce ii frumos, ii frumos ce imi place mie"big grin