| miley_9142 a întrebat:

Ce alegi dragostea sau banii? sau poate... ssssss

Răspuns Câştigător
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Dragostea.Banii nu au valoare.Cum îi iei,aşa se duc.Îi iei cu o mână, îi dai cu, cealaltă.Dar dragostea înseamnă fericire.Şi banii nu au valoare în faţa fericirii.Doar oamenii însetaţi de avere ar alege banii în locul dragostei, doar ariviştii.

18 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Dragostea.Fara dragoste nu faci nimic, cu bani poti cumpara orice dar nu si dragostea. Dar ideile se impaca bine bani si dragoste smug

| mona a răspuns:

Daca e posibil.amandoua

| anaid a răspuns:

Banii.ca dragostea o amlaughing

| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Eu as alege dragostea big grin ca am la banibig grin>>

| Isabellaღ a răspuns:

Dragostea...clar:X

| ciufulixx a răspuns:

Dragostea...e singurul lucru pentru care omul traieste.cel potzin eu:X

| TheSearcher a răspuns:

Nu te pun in eroare. de ce? pentru ca in viata nu vei fi pus in situatia in care sa alegi intre dragoste si bani. tot timpul, si daca ai fi pus in aceasta situatie ar fi o solutie prin care sa le ai pe amandoua =). banii ii poti avea si cu dragoste si fara =).

| FericituIndragostit a răspuns:

Crede-ma degeaba ai bani si tot ce ai vrut tu, daca nai parte de dragoste nu esti fericit happy.

| swettylove a răspuns:

Prefer dragostea...dar daaca se poate amandoua...smug

| uuSexi a răspuns:

Dragostea :Xx

| JoRjEEEEE a răspuns:

Dragostea! banii sunt trecatori si nu aduc fericirea

| Malphas a răspuns:

Love-le.

| xRallu a răspuns:

Eu sincer banii...big grin [ce faci cu dragostea?-mori d foameelaughing...glumesctongue]

| VIDEODEK a răspuns:

Banii!

| Andreea_8672 a răspuns:

Daaa, dragostea inseamna fericire, si cand o sa aiba un copil, tot cu fericirea o sa se hraneasca? Nu e vorba de "insetati de avere", cum se spune: Dragostea trece prin stomac. happy

| Block240_5838 a răspuns:

Banii desigur laughing

| miley_9142 explică:

Sunt de acord cu cei care au spus dragostea! insa si cu cei care au zis banii! Viata pe care noi, oamenii o traim, e foarte grea de-o inteles >>>>in unele cazuri nici nu stii ce sa alegi poate d.sau poate baniii acesti doi termeni ne pun in eroare

| mariaalex a răspuns:

Dragostea... pentru mine este mai importanta decat bani. in primul rand ca bani nu aduc fericirea desi. sunt maxim de folositori