| Unique a întrebat:

Care e scopul tau in viata? Ce alegi banii, sanatatea sau dragostea?
eu aleg dragostea si sanatatea, banii vin ei daca muncesc.:d

Răspuns Câştigător
| KimY a răspuns:

Sunt de acord cu tine.winking

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sanatatea e cea mai importantawinking

| User a răspuns:

Da, ai dreptate. vin banii daca muncesti da' prea putini... Banii si sanatatea. Daca ai bani vine si dragostealaughing

| St!L a răspuns:

Dragoste!?laughing E bine daca dragostea tine de foame...

| scarly86 a răspuns:

Pai in medie, o relatie sentimentala buna iti asigura si o sanatate buna, in special cea psihica. oamenii bolnavi, in afara de cei ce au afectiuni ce se mostenesc, sunt bolnavi si pe interior, isi duc lupta si cu boala si cu problemele interioare si asta ii macina, ii slabeste. iar banii...banii la noi in tara sunt un subiect tabu caci ai impresia ca oricat ai invata, orice facultate ai termina, banii tot sunt putini si nu ti ajung.in afara lucrurile stau altfel, parca te simti altfel cu 2000-4000euro in buzunar, esti mai relaxat, nu te mai enervezi atat de repede ca stii ca la final de saptamana iti permiti sa pleci din oras, sa te relaxezi, sa mergi la un masaj, etc.asa ca ordinea mea este:iubire, sanatate, bani

| crispyhihi a răspuns:

In primul rand pentru mine ar fi dragostea, sanatatea si la sfarcit banii. Dragostea te face sa avansezi, sa te depasesti, sa ai scopurii si planuri de viata. Bani e doar o inventie al omului, in ziua de azi sunt necesari din pacate dar poti sa traesti foarte bine si fericit si daca nu ai multi.