| CaleaCeaDreapta a întrebat:

Ce anume cauta o femeie la un barbat inainte de a incepe o relatie cu acesta? dar un barbat ce cauta?
Vreau raspunsuri sincere.

Răspuns Câştigător
| RoXxy a răspuns:

Depinde daca vrea o relatie serioasawinkingHai sa vorbim de femeile si barbatii de treaba ca de restul'am vorbit destul si cred ca nu iti trebuiedetalii despre asa ceva.O femeie cauta la un barbat,in primul rand,sa fie sincer,sa fie deschis ca sa poate vorbi orice cu el,sa o inteleaga,sa isi dea interesul pentru ea,sa ii pese,sa fie descurcaret in viata,sa stie ce vrea de la viata,sa tina la ea nu doar sa o aduca in pat, sa isi arate sentimentele fata de ea mai mult prin mici gesturi decat vorbe, adica o fata ca lumea nu o sa ii placa daca un baiat ii zice din primele intalniri ca o iubeste sau ceva de genu'pentru ca o sa raspunda ca nu are cum sa iubeasca asa repede. Ceva logic.Deci...ce mai cauta o femeie la un barbat? Trecem la fizic? Dupa parerea mea o fata de treaba se uita mai intai la chip, la ochi.la buze, apoi la maini.Pt o femeie ca lumea nu conteaza atat de mult fizicul barbatului, ci sufletul lui si felul de a gandi.Tot ce am enumerat e valabil si in cazul barbatilor, doar ca la ei fizicul e mult mai important decat la femei, chiar daca barbatul respectiv este super de treaba sau nu.Pt barbati femeia trebuie' sa fie mereu frumoasa

2 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

O femeie cauta un penis erect si jucauslove struck

| Mayar a răspuns:

Pai din punctul meu de vedere (eu fiind fata) o femeie cauta la un baiat sa nu fie smecher, sa nu vrea sex, placere, ci sa aiba suflet si sentimente. sa fie cat de cat prezentabil, sa nu faca pe desteptul, sa fie el insusi si sa fie de treaba.
Dar nici sa faca declaratii de dragoste la prima-a doua intalnire, caci nu poti sa iubesti pe candva, nici macar in 2-3luni, eventual sa placi pe candva.
DEci fi tu insuti, nu incerca sa fi altcineva, nu te da smecher