| anonim_4396 a întrebat:

Cine e in zodia fecioara ( si e barbat )?! Imi puteti spune cate ceva de voi...ce admirati la o femeie...ce doriti de la o femeie la ce va uitati prima data.Mai ps : modul de cucerire si ce v-a atrage. Vreau niste raspunsuri sincere si nu la misto! Pentru ca intrebarea mea e pusa la modul serios. Sunt pur si simplu curioasa de aceasta zodie ce isi doreste de la o femeie. Stiu ca toti barbatii si femeile sunt diferiti dar si cu toate astea vreau sa stiu happy

Răspuns Câştigător
| Striker14 a răspuns:

Eu sunt balanta, imi plac fetele putin mai rebele, independente, dar care sa ma iubeasca. Prima data am uit la fata ei si stabilesc contactul vizual, apoi vom fi bff pentru o sapt-2 si dupa aceea ii spun ce simt big grin.

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Iti pot spune despre barbati in zodia fecioara ca sunt foarte tandri, iubitori si afectosi cu iubitele( tata e fecioara) in schimb, sa te feresti nimeresti un barbat cum e tata(sa fie tatal copiilor tai) pentru tine va fi perfect, pentru copilu tau va fi un chin, bine depinde de la barbat la barbat treaba asta.
Eu nu ma inteleg cu tata nici 10% mama pica intre noi mereu, ce pot spune, vrea sa fie ca el mereu, cand ii aduci argumente si ii demonstrezi ca se inseala, face scandal, si multe altele.
P.S e foarte gelos straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poți să cauti pe google caracteristicile Fecioarei.
Deși greu îmi vine să cred să mai creadă cineva în așa ceva.

| BiTW a răspuns:

Eu sunt în zodia fecioară. Ce m-ar atrage la o fată? Probabil mulți ar începe cu lucruri gen "drăguță, stilată, amatoare de aventuri nocturne, tupeistă". Însă, eu de unul vreau doar ca ea să aibă încredere în cuvântul meu, iar eu la rându-mi să am încredere în cuvântul ei, să fie sinceră, liniștită, și bineînțeles, să țină la mine la fel ca și cum aș ține eu la ea. Nu contează aspectul fizic, nici măcar vestimentația, nu voi pune niciodată preț pe aceste trăsături. E suficient să fie dragoste și încredere, iar restul va veni de la sine.