| dolceromania a întrebat:

Pentru genul feminin:Ce va atrage la un bărbat? Răspunsuri sincere!

4 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Atentia ce o manifesta fata de persoana mea, tandretea, interesul pentru ceea ce spun si mentinerea contactului vizual in timp ce ii vorbesc si nu in ultimul rind daca ma face sa rid. Daca stie sa ma faca sa rid deja simt atractie pentru el.Asta e clar ca buna ziua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nebunia, pozitivitatea, ambitia, ingeniozitatea, sinceritatea, simtul umorului, ochii caprui inchisi sau negrii, parul brunet, gambe bine facute laughing

| Ada78 a răspuns:

Iteligenta,simtul umorului, harnicia,...
muschii laughing

| Anyella25 a răspuns:

Respectul