| anonim_4396 a întrebat:

Ce ar alege o femeie intre un bărbat gras care este alergic la sala și la liposuctii, între unul cu mușchi dar fără dinți și fără gingii și Nelu Ploieșteanu? Dar intre cel mai frumos bărbat din Romania cu un penis de 2 cm in erecție și intre un bărbat nu așa de frumos dar cu un penis care are capacitatea de a-și ajusta penisul între 7 și 30 cm in funcție de nevoi?

15 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Hal de exemple ce ai dat, dar si raspunsurile 'aleg grasul' mi se par mai amuzante. Pune si tu exemple normale,, nu caricaturi ca sa aflii cum se schimba la 180 de grade parerea lor/

| Andreeush a răspuns:

Ăla gras, îl poate trimite la sală.

| Goete a răspuns (pentru Andreeush):

Ala gras e alergic la sala.
Pe de alta parte la sala nu slabesti

| Sofer a răspuns:

Îl alege pe ala gras ce care bani.

| SG1995 a răspuns:

Nu sunt femeie, nici nu am vreo atracție la lalentă pentru bărbați, dar cred că depinde.
Dacă e gras în sensul are 1.60 și 100 kg și arată ca o gogoașă plină de grăsime, își ia rekt garantat, dacă e gras în genul are 1.80 - 1.90 și între 100-130, și are un pic de burtă, dar nu lăsată și grăsimea îl face mai solit, o să prefere grasul.
Cât despre a doua cu penisul, dacă tipa nu merge la vreo emisiune de genul "Naked Attraction", probabil nu își va da seama de mărimea pli după pantaloni, adică ar avea termen de comparație și ar știi sigur mărimea celor doi, clar l-ar alege pe cel cu penis mai mare, dar dacă cei doi sunt îmbrăcați, și nu are vedere în raze x, o să îl prefere cel mai frumos.
Pe scurt atracția fizică nu tine de mărimea pli, atracția sexuală, da.

| alina2k18 a răspuns:

Tot ala cu bani multi e aleswinking
Ahahhahahahhaha laughing

| Goete a răspuns:

Esri demn de stiintifico-fantastic.
Si de ce ar avea doar posibilitatile descrise in a alege?
Ar fi pe o planeta pierduta?

| Dandinelle a răspuns:

Pentru ca uneori nu conteaza aspectul ci continutul.

| Andreeush a răspuns (pentru Dandinelle):

Uneori aspectul contează, mai ales în privința danturii. Sau tu ce părere ai avea despre o fată care arată bine dar nu are dinți în gură?

| Dandinelle a răspuns (pentru Andreeush):

Ca nu are dentist bun, sau nu-i pasa de asta prea mult happy si nu ma atrag fetele, decat le apreciez de la femeie la copila. In general femeile pun mai mult accent pe cum se prezinta si ce imagine vor sa dea.
ala care are dantura proasta poate sa-si puna proteza, obtiuni sunt, dar daca interes nu e, nu te pupa cu persoana aia daca ti-e scarba.
Ideea e ca fiecare are gustul lui, sunt oameni carora nu le pasa de aspectul fizic, de putina burtica de bere, de un dinte stramb si unul lipsa etc. ci de caracter, felul de-a fi si de a se comporta cu tine.
Nu stiu daca ai realizat pana acum cati baieti de treaba (daca esti fata) ai intalnit, care nu aratau ca modelele, sau cate fete misto (daca esti baiat) dar putin mai diferite decat standardul de la tv. Asta nu inseamna ca ei/ele nu vor avea niciodata sanse la o relatie sau nu merita sa fie placuti/placute din cauza ca au "defectele" astea fizice.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru Andreeush):

Si p-ala cu muchi il poate trimite la dentist.

| Goete a răspuns (pentru Andreeush):

E fata ideala la sex oralwinking

| SG1995 a răspuns (pentru Dandinelle):

Dacă femeile de la fel sunt un standar, atunci e clar că eu sunt paralel cu realitatea. laughing
Prefer o fată cu o personalitate reală decât o pițipoancă.

| Ely1234567 a răspuns:

Pe cel gras v-a slabi

| MJo a răspuns:

O doamnă ar alege să rămână singură în cazul ăsta laughing