| Onusha88 a întrebat:

in cazul in care un barbat s-a spalat cu sapunul dimineata pe maini, iar inainte de acest lucru, a atins penisul(pentru a urina de dimineata), iar o femeie a facut baie dupa-masa(folosind acelasi sapun), ce sanse sunt ca ea sa ramana gravida? Pot exista spermatozoizi pe sapun si sa ajunga in vagin cand ea s-a spalat prin zona, nu intravaginal, doar deasupra? In cazul in care existau spermatozoizi pe penis, din cauza lichidului care poate aparea dimineata, dupa erectie... Va multumesc

12 răspunsuri:
| Crazyfish a răspuns:

Piesa in cinci acte.
Personaje:sapunul.
Baia.
Barbatul.
Femeia.
Spermatozoizii.

Actul 1.
Un sapun statea in baie.

Actul 2.
Un barbat intra in baie.

Actul 3.
Spermatozoizii nevinovati stau in ouale lor.

Actul 4.
Barbatul apuca sapunul
(Sunet de tobe,lumina scazuta, senzatia de pericol iminent!)
Barbatul se SPALA cu sapunul!
(Sunetul caderii bombei cu neutroni la Hirosima, al unei nave extraterestre inghitind Pamantul, femei si copii urland, teroareeeee)
.
Spermatozoizii....MOR!
(Steaguri negre, muzica de Wagner, intuneric total, catafalcul cu coroane depuse)

Epilog:
Cat de tampit poate fi un om care nu stie ca spermatozoizii mor in contact cu sapunul?

P.S. Femeia e figuranta, poate sa asiste de pe margine.

| valentinamarinamary a răspuns:

Nu se intampla nimic!oh go on

| Xtadelo a răspuns:

rolling on the floor)))))))))))))))))))))))))))))))))))
thumbs up
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing Tu nu gandesti cand scrii, nu? Bineinteles ca nu ramane gravida daca se spala la suprafata...Doamne...

| Onusha88 explică (pentru anonim_4396):

Persoana respectiva nu face spalaturi intravaginale niciodata, deci nici de aceasta data nu s-a spalat acolo, doar deasupra, prin jur etc.
Ma gandeam ca, cum fiind sperma pe sapun, iar spalarea in jurul vaginului cu acesta (dupa ore bune) ar putea duce la o sarcina.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Onusha88):

Nu poate. Oricum...pentru linistea ei, poate face un test de sarcina.

| adriang95 a răspuns:

Am 2 vorbe:
1. Mare e gradina ta doamne si muuulti prosti i-au sarit gardul cu poarta deschisa.
2. Daca prostia ar durea, multi s-ar tavali in chinuri.

Pai cum sa crezi, ma, idiotule/idioato ca se poate asa ceva? Cat de lipsit de denivelari pe creier trebuie sa fii? Cat rahat romanesc trebuie sa mananci ca sa ragai asa ceva pe un site de intrebari?

NU, Nu se poate pentru ca spermatozoizii nu sunt Hercule si nici Chuck Norris ca sa reziste atata SI pe sapun SI in contact cu aerul...

| CyLvEr a răspuns (pentru adriang95):

rolling on the floor),rolling on the floor), foarte tare raspunsul rolling on the floor, bravo

| Oana92 a răspuns (pentru adriang95):

Copii astia sunt viitorul nostrucrying

| newwww1 a răspuns:

Dmn straight facestraight facestraight facestraight facestraight face
rolling on the floor)))))))))))))))))))))
cum sa nu stii nici atat cati ani ai 6, 7? laughing)))