| MrRrObbY a întrebat:

Ce ar face fetele daca ar vedea ca o avem sculata laughing stiti voi p****

Răspuns Câştigător
| Dxi a răspuns:

E cam ciudat.Tu ce-ai vrea sa facem? Sa fugim mancand pamantu? Ce-i de facut? laughing Nimic, te faci ca nu vezi, mare chestie.

6 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Ce are putea face, asta este un semn ca o iubim si ca inseamna ceva pentru noi.

| DeeaBlondiii a răspuns:

Da mi s-a intamplat sa stau in bratele unui baiat si sa simt ceva ce se misca sub minelaughing)si dupa aia cand m-am ridicat m-am uitat si am ras dar fara sa ma vadalaughinghee hee

| DarQueen a răspuns:

Tu ești prost sau doar te-ai lovit de ceva?

| Siimooona a răspuns:

Depinde de situatie

| iulia_7948 a răspuns:

Daca i se scoala unui mos libidinos care sta langa tine in metrou, nu mai e asa de interesant si funny.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singurul lor gind; Eteee ce ratangiu.Iar rateaza si erectia asta.