| Costel88 a întrebat:

La ora de sport cand ne imbracam i-a spus unui coleg ca are p.la sculata.Se vedea ca era sculata dar n-a vrut sa recunoasca.De ce credeti ca nu a vrut sa recunoasca?

Răspuns Câştigător
| DraPraaHaarp a răspuns:

LOOL ce intrebarelaughinglaughingf. f tristcrying p bune...bay da c naiba frate lasatii scula baiatului in pace.sh uh c vroiai?thinking sa strige in gura mare:lume mi s`a sculat plalaughing. sau mai bine punea afis nuh?oh go on

6 răspunsuri:
| Crisu_7532 a răspuns:

Pentru ca i-a fost rusine, de-aia. Daca ti-ar zice tie vreun tip, de fata cu alte persoane, ca ai "p. l sculata" (imi cer scuze fata de ceilalti utilizatori TPU pentru expresia folosita, insa incerc sa ma adaptez limbajului pe care il foloseste si pustiul), nu ti-ar fi fost rusine? intrebarile astea nu se pun oricum si oriunde. si mai ales, nu se pun oricui. de-asta nu a vrut baiatul respectiv sa recunoasa.

| Mandy a răspuns:

Dar cati ani ai?

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Pentru ca ii era rusine, Silviule!

Trebuia sa ii lasi scu*a in pace!

| DorelSudoru a răspuns:

laughing ce intrebarelaughing) pentru. ca na vrut sa le zica ca leo baga in cur laughing

| IonutMihai_7747 a răspuns:

Doamne straight face ce intrebari puneti.
Tu ai maxim 12 ani laughing, nu ar trebui sa vorbesti asa, dar ce sa-i faci.
Am vazut si copii intre 5-10 ani care injura de 100 de ori mai mult ca mine, dar THIS IS ROMANIA! LAND OF CHOICE!

| Costel88 explică:

Nu am maxim 12 ani petru ca vedeti poza aia dar poza aia e facuta de mult asa ca taceti angryangryangry