| anonim_4396 a întrebat:

Ce ar putea crede o fata cand iubitul ei ii spune in fata ca se duce in club cu majorete si ca e `baiat` si ca i are hormoni? Oare vrea sa o faca geloasa? Oare asa se comporta un baiat normal, adica iti spune in fata?

16 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Un baiat sincer iti spune adevarul in fata. Poate nu in termenii astia, dar ma intreb daca nu l-ai cicalit inainte.
Ai fi preferat sa te minta?

| CevaNormal a răspuns:

Fii atenta, aici poate sa fie chiar si sa te faca geloasa, nu e neaparat nepasarea, nu fa pasi gresiti, tu ia-l incetisor asa cu viclenia, si tine-l acasa, sau du-te cu elwinking

| simoSTAR a răspuns:

Daca v-ati certat, da...altfel...nu mi se pare ok... daca ti-a zis asa fara sa va certati inseamna ca nu ii pasa de sentimentele tale.

auran
| auran a răspuns:

Poate ca doreste sa te faca sa cedezi "in bratele lui" (asta daca nu ai facut-o pana acum) si, daca nu esti pregatita pentru acest lucru, pana la urma el are nevoi dupa cum bine a spus... si, trebuie sa i le accepti

| JoJo a răspuns:

Nu cred ca e normalbig grin mi se pare ca e cam ironic...nepasator ca sa zic mai binebig grin

prfml
| prfml a răspuns:

Ori este prea entuziasmat si nepasator sau vrea sa o faca geloasa dar va afla asta daca se duce sau nu.

| Mixed a răspuns:

Nu mi se pare ca a procedat bine... putea sa ti-o spuna in alti termeni...straight face ...si nu pricep ...de ce cu majoretele si nu cu iubita lui? bohstraight face e idiot thinking

| planningmanager a răspuns:

Eu i-as zice "ok, plec si eu la stripperi!". :pe

| copilu a răspuns:

Buna eu cred ca nu e normal asa ceva macar daca se duce cu alta sa stie doar el parerea mea e ca nu te merita...bafta

| deejayra a răspuns:

Daca tie ti se pare un asemenea lucru normal ar fi cam asa:
SotiasickUnde te duci?
Sotul:-Aaa...ma duc pana la amanta
SotiasurpriseK.Cand te intorci sa iei si niste mere pentru ala micu' facut cu Gheorghe

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu ii spun ca merg cu el laughing De ce sa nu-ti spuna, preferi sa afli de la altii?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spune adevarul prima data...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasa inima sa aleaga.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Astai prietenul tau cel nou? deja tie iubit? pai are nevoie de sex.trebuie sa se descarce cumva nu? si cum unele dintre fete vor sa se calugareascaaa... da. asa se comporta un baiat normal. unul anormal intra singur in baie si iese mai tarzior asa. transpirat si cu o lumina stranie in ochi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce a-ti perzi timpul cu copi. dai o jucaree, si cautati unu sincer si normal

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inseamna ca tine si la tine dar ii place sas traiasca viata si poate ii plac majoretele mult