| anonim_4396 a întrebat:

Ce ar trebui sa fac ca orgasmul sa fie mai puternic si sa dureze mai mult cand ma masturbez? Sunt baiat si am 16 ani.

Răspuns Câştigător
| Viitorulapropiat a răspuns:

Păi uita-te la filme porno care te satisfac ( eu spre exemplu ma excita mai tare cand ma uit la lesbience). Incearca sa te opresti atunci cand simti ca iese, si mai uita-te putin si da-i din nou rolling on the floor. Controleaza-te...si fa-o cat mai rar daca vrei sa simti ceva.

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Sa nu te mai masturbezi in exces.

| Eduard196 a răspuns:

Avand in vedere ca ti-ai nenorocit senzorii dopaminei din creier cata placere te astepti sa mai simti?

| Otto19 a răspuns:

Filme porno, atinge-te peste tot, nu te termina repede, chestii de genu