| anonim_4396 a întrebat:

Ce ar trebui sa inteleg cand o fata imi spune:"cred ca ar trebui sa luam o pauza; nu mai sunt sigura de sentimentele mele; oricum nu e vina ta..."?

11 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Ca numai vra sa fie cu tine si-a dat seama ca nu te iubea cu adevarathappy (sunt multe cazuri din astea)

| Klepto a răspuns:

Ce inteleg eu cand aud asta:
-Am gasit pe altul.
-Nu mai vreau cu tine.
-Sunt incapabila sa-ti spun in fata ca vreau sa ne despartim, deci sunt o lasa.
-Nu pot sa ma afisez cu noul meu iubit pana ce nu ne despartim.
-Am gasit pe cineva care este mai mare, si in pantaloni si in buzunar.
-Vreau sa experimentez si cu altcineva sexul.
-Cred ca pot sa gasesc unul mai bun.

Ai de unde alege.
Aste este opinia mea, cine stie ce-i in capul ei.
Poate o sa revina la tine, dupa ce vede cum este fata tine.

Cand am auzit asta ultima oara, in acea seara m-am imbatat ca un porc si m-am dat la orice fiinta ce n-avea penis si era bipeda.

| ThePunisher a răspuns:

Daca nu e sigura de sentimentele ei acum, nu va fi niciodata. O lasi si iti gasesti tu o fata ca lumea, cu capul pe umeri, care sa stie ce vrea, nu una d-asta nehotarata. Am avut de aface cu un astfel de specimen si mi-a ajuns... Spor, viata merge inainte!

| deeea28 a răspuns:

Sunt fata si-ti zic ca in momentul in care am zis asa ceva, nu prea mai vreau sa fiu cu persoana respectiva. Inseamna ca s-a ajuns la o limita pe care n-o mai suport. Si ca nu da vina pe tine, poate fi din cauza ca-si da seama ca nu va potrivit, dar nu vrea sa dea vina pentru tine sau pe ea, ca poate e din vina la amandoi, adica poate fi pur si simplu nepotrivire. Succes

| summer12 a răspuns:

laughing)) typical.
poti intelege multe.fie ii place de altcineva sau vrea sa fie libera sa iasa cu fetele la agatat.fie nu o mai atragi.te speli pe dinti zilnic? faci dus? folosesti deodorant? iesi cu hainele botzite afara? nu te ingrijesti? esti demodat?
Sau. putem face referire si la felul cum te porti cu ea.ii oferi destula atentie? ai cucerito in primele zile si dupa aia gata, ai crezut ca nu mai e nevoie? poate buba e la tine. discuta cu ea mai bine.fii sincer cu ea, pune-i intrebari directe, asa e cel mai bine, ca sa afli ce si cum.ca dupa cum vezi.noi doar ne dam cu parerea.

| skiziiskiz a răspuns:

Pai poti intelege:
1.m-am saturat de relatie.lasa-ma sa respir putin
2. am stat prea mult timp impreuna in ultim vreme si a devenit monoton...deja m-ai plictisit
3.a intervenit un alt baiat

sper sa nu fie nici una dintre variantele asteaworried

| Isabellpink a răspuns:

K esti prea booooooooooring pentru ea daca vrea sa ia o pauza!

| ♥andreyusca11♥ a răspuns:

Fara suparare dar incearca sa-ti spuna ca nu te mai iubeste si ca si-a gasit pe altcineva! dar nu-ti face griji sunt sigura ca cineva acolo sus este si pentru tine! bafta!

| deutza_3778 a răspuns:

Pai...scz ca iti zic dar inceraca oarecum sa scape de tine intr-un mod ferm.Noua fetelor nu ne place sa ii ranim pe altii dar nici noi sa fim ...nefericite asa ca facem asta ferm ca sa dam oarecum vina pe noi nu pe voi. Funda?

| ktyi a răspuns:

Eu inteleg ca nu mai vrea sa fie cu tine... straight face... poate iubeste p altcineva.

| lalabell a răspuns:

1. nu ca ai fi facut tu ceva, dar probabil nu ii place ceva la tine
2. ii place de altul
eu spre exemplu spun asta cand nu am curajul de ai spune in fata ca nu imi place de el, sau ca nu imi place ceva la el, eu am spus asa la muti care nu imi placea cum sarutau
depinde de ce nu ii place tipei la tine