| Aoxkajcjw a întrebat:

Ce as putea da unei persoane care m-a ajutat foarte mult?(e mai mare ca mine eu 17 ea vreo 35) Eu ma gandeam la un buchet de flori si o ciocolata

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa ii dai ceva si isi va amintii de tine si peste 10 ani, atunci o cana cu mesaj scris pe ea. Gasesti la suveniruri, dar poti face si la comanda. Vezi ca e pe Facebook o pagina numita "cadouri personalizate Brasov". Daca nu esti din Brasov, nu e nimic. Comanzi si apoi expediaza prin curier. Nu stiu daca ei lucreaza cu mesaje pe cani, dar eu stiu ca am cumparat breloc cu mesaj personalizat.
35 lei a costat anul trecut. Fara trasport pentru ca eu locuiesc in Brasov si am ridicat comanda personal.

| Aoxkajcjw explică (pentru anonim_4396):

Buna idee..chiar foarte buna mersi!

| Aoxkajcjw explică (pentru anonim_4396):

Sa zic si de la cine sau doar pentru cine?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Aoxkajcjw):

Nu trebuie sa zici neaparat de la cine. Va stii asta, ca doar tu ii dai cadoul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Aoxkajcjw):

Gasesti citate despre prietenie pe internet. Eu de pe internet m-am inspirat cand am facut comanda. Cauta ceva original. Adica un mesaj de calitate care tu consideri ca merita sa fie scris.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Un buchet de flori este suficient.
Ciocolata dai la fetite de varsta ta, nu unei femei mature de 35 de ani.

| Mynameis93 a răspuns:

Probabil şi o îmbrățişare! Xoxo

| HHTR a răspuns:

Aham și pe lângă ciocolata și flori un prezervativ cu aroma de portocale?

| Aoxkajcjw explică (pentru HHTR):

Ce glume de caca