| anonim_4396 a întrebat:

Ce as putea darui unui baiat la aniversarea de 25 de ani?

10 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Un inel de logodna.

| Aylee a răspuns:

Ce ai zice de o apa de parfum? Ar aprecia mult, iti zic eu.

| TeIubesccc a răspuns:

O noapte de neuitat blushing

Răspuns utilizator avertizat
| Monica_7453 a răspuns:

Tu esti cadoul, dragaa big grin.

| ralu_1668 a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie eu sincera sa fiu nu am cumparat cosmetice sau imbracaminte pentru ca nu-i stiu asa de bine gusturile insa am cumparat o carte mare care e aurita si are apticat pe ea niste lucrusoare mici e desfacut la mijloc si e buna de asezat undeva

| CrazyTeenager a răspuns:

O erectie de neuitat, si daca as fi eu acel baiat, as dori sa si inghiti, m-as simti complet satisfacut.

| Anesia27 a răspuns:

Un ceas sau o stripeusa. big grin

Răspuns utilizator avertizat
| bibitza_7911 a răspuns:

Sugestia mea draga imbragate sexy si ofera-i onoapte nebuna.