| aurica94 a întrebat:

ce cadou as putea darui la aniversarea unei fete?
d'au funditzi pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Clauditza33 a răspuns:

Depinde de gusturile fetei eu iti dau cateva exemple de gusturile km oricarei fete: bijuterii si sunt mai usor de ales, parfum, make'up'uri, ceva de plus daca ador lucrurile de plus sau ceva de imbracat. uite o metoda ca sa poti afla ce s'ar dorii: pui pe cineva care va este prieten/prietena sa o intreba ce lucruri ii place cel mai mult sau ce si'ar dorii ea si asa aflii si tu ce ii poti lua de ziua ei:* sper ca am fost de folos.conteaza ca acel cadou sa fie din suflet si se va simtii si mai bine:*

3 răspunsuri:
| BlueBolty10 a răspuns:

Tu sti ce-i place, bijuterii, o carte, un ursulet de plus etc.

| ΣleƙtrᴓRaccȍȍN a răspuns:

Ceva de machiat preferabil original Oriflame. L'oreal etc o sa adore big grin

| Dorutzu_2552 a răspuns:

O cutiuta muzicala cu o pasare colibri ornata cu cristale swarovski cred ca ar merge perfect!

http://www.luxurygifts.ro/......ski-trade/