| KrazySmile a întrebat:

Ce cadou i-as putea darui unei fete la aniversarea de 16 ani.Rog seriozitate. *funda

Răspuns Câştigător
| Alexandra_7889 a răspuns:

Pai dupa parerea mea ar fi frumos un parfum care sa o reprezinte sau daca stii ce parfum ii place sa il cumperi pe acela... sau un lantisor in care sa se deschida si inauntru un mesaj gravat la argintar daca iti permiti sau o poza cu voi doi/doua
ar fi frumos sa ii ei si o esarfa colorata adica sa zicem albastra si derivatele din albastru sau rosu si derivatele din rosu sau ce culoare vrei tu
ai putea sa ii ei si o carte care stii ca ii v-a placea si ca o v-a citi cu placere, ai putea sa ii ei o bluza mai speciala sau o pereche de pantpfi cu toc... altceva nu mai stiu dar adica imi aduc aminte iti mai scriu te pup la multi ani acelei persoane si sper ac te-am ajutat
take care :*

2 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Ce va care sa ramana. Nu consumabile. De exemplu un lantisor, sau o bratara. Un tablou. O carte. In casa un obiect de care sti ca are nevoie. Si depinde si in ce relatie esti cu acea persoana. La Multi Ani persoanei respective, Pa!

| PustoaicacuochiiCaprui a răspuns:

Buna. Pai totusi are 16 ani. Deci ceva de adolescenta. Exemple :
- alege o poza faina cu voi 2 si pune`o intr-o rama draguta.
- un parfum ( channel, carolaina herrea, etc )
- un set de bijuterii ( lantisor, cercei, inel, bratara { sau ma rog ce contine } )
- ceva ce sa nu il iroseasca, ceva special, ceva deosebit.

Si distractie placuta!