| anonim_4396 a întrebat:

Ce as putea discuta cu o fata, care as vrea sa fie prietena mea? In special nu am nici o idee cum sa incep discutia.

Răspuns Câştigător
| SecretLady91523 a răspuns:

Incepe cu un simplu 'Heii', intreab-o despre lucrurile care ii plac (gen:filme, muzica, etc.) Fa ca totul sa fie natural...nu vrei sa pari disperat. Ai putea sa fi sincer si sa faci gesturi dragute pentru ea (gen:ii daruiesti o floare, ii spui cat de frumoasa e)...fi spontan si fa ca totul sa vina de la sine. Sper ca te-am ajutatbig grin:*

| LordofCheese a răspuns (pentru SecretLady91523):

Cam la asta ma gandeam si eu..mai trebuie sa ma decid daca ii o sa vb cu ea sau nu...

| SecretLady91523 a răspuns (pentru LordofCheese):

De ce nu?batting eyelashes Orice ai face, fa ceea ce simti pentru a nu regreta mai tarziu.big grin

9 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Uita-te pe Facebook vezi ce interese are, informeaza-te si da-te cunoscator in fata ei.Stii cum e vorba aia "you can't make somone love you.you can just stalk them and hope for the best"

| unknownn a răspuns:

Buna,ce faci nebuno? Vrei sa ne f***m?

| HappyGrumpy a răspuns (pentru unknownn):

Si cate palme ti-ai luat pana cand ai gasit o prostituata sa-ti faca reducere?
O intrebi daca nu are prieten, si de ce nu are, si apoi vezi daca prinde apropourile, daca nu-i convine unde bati, schimbi subiectul, la moda, mall-uri telenovele, pana o ametesti.

| baimalasi a răspuns:

Sall iti place MasterChef?

Un exemplu

| oDoP a răspuns (pentru baimalasi):

laughing Asta in cazu daca are vreo 100kg +rolling on the floor

| baimalasi a răspuns (pentru oDoP):

Asta elaughing eu i-am dat un exemplubig grin

| Visaa a răspuns:

Discutati despre baiatul perfect pentru ea si apoi daca vrea si ea sa ii zici tu fata perfecta. happy La mine mergewinking