| anonim_4396 a întrebat:

Ce as putea sa fac ca sa ma impac cu prietenul meu? Suntem impreuna de 4 luni jumatate si nu ne-am mai certat niciodata.Aseara insa nu l`am mai recunoscut. M`a sunat si m-a intrebat daca POT sa ma duc la el. i-am spus ca nu pot. El a inceput sa tipe la mine, ca de ce si tot felul de injuraturi.Am inceput sa plang dar nu i-am spus nimic.Pe la 12 noaptea i-am trimis mesaj daca vrea sa ne impacam. mi-a trimis inapoi mesaj ca nu vrea.Eu i-am spus sa imi dea un motiv de ce nu vrea.Si mi-a spus ca nu`i fac o m. e ati inteles...blowjob.Cu toate ca noi 2 am discutat asta de la inceput si i-am spus ca nu sunt de acord i a fost si el ar acum nu stiu ce l-a apucat. e as putea sa fac?sadIL IUBESC ENORM!

6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Dupa ce te injura, tu ii ceri sa va impacati? Scuza-ma daca nu inteleg! Te si vad in viitor victima violentei sotului tau. Profilul psihologic ti se potriveste dupa cate ai povestit aici. Eu l-as fi scuipat intre ochi daca mi-ar fi vorbit asa. Mai poti sa spui ca il iubesti dupa ce iti vorbeste urat? Cand exista iubire intre doi oameni, exista si respect.Si mie nu mi se pare ca el te respecta! Despartiti-va pana nu primesti si o bataie sau ramai gravida.

| ÅñdRa a răspuns:

Scuze cati zic dar eu una cred ca el doar se joaca acum cu tine, cel mai bine ar fi sa-l uiti

| dydy22 a răspuns:

Hmm sa folosit de tine si a stat cu tine doar pentru... si a observat ca tii la el dar eu zic il uiti si cauti un alt baiat care s ate iubeasca si sa te aprecieze asa cum esti si in general si in pat

| cucu a răspuns:

Pai eu cred ca era beat ...sincer daca a vb asa cu tine nu merita sa-l iubesti. cel mai bine ar fi sa uitzi de el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ai putea vb cu el, faptul ca iti vb urat... chiar tine la tine? daca ati vb despre treaba asta, nu cred ca a inteles faptul ca tu nu esti de acord., hmm ce sa spun lasa l mai sunt baieti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ai putea vb cu el, faptul ca iti vb urat... chiar tine la tine? daca ati vb despre treaba asta,nu cred ca a inteles faptul ca tu nu esti de acord.,hmm ce sa spun lasa l mai sunt baieti.