| Bombonica_5811 a întrebat:

M-am certat cu prietenul meu dintr-o prostie si nu am vorbit ziua respectiva a 2 zi l-am sunat si mi-a spus ca nu vrea sa mai stam impreuna ca nu mai vrea sa ne certam si ca e mai bine asa. dupa 2 zile mi-a dat mesaj ca ii e dor de mine si ca se gandeste la mine in fiecare clipa si pacat pentru tot ce se petrece. Dupa 2 zile de la mesaj m-a sunat sa vada ce fac eu aveam teaba si i-am spus ca mai vorbim, l-am sunat spre seara si am vorbit putin l-am intrebat daca vrea sa ne vedem si mi-a spus ca nu vrea si ca mai vorbim.La o zi dupa toate astea l-am sunat si i-am spus daca vrea sa ne vedem intr-una din zile si mi-a spus ca nu vrea ca ce sa mai vorbim ca s-a saturat sa ne tot certam dupa care a inceput cu reprosuri la adresa mea, i-am spus daca nu mai vrei nimic atunci de ce ma mai suni si de ce mi-ai spus ca ti-e dor de mine? si a spus ca asa a simtit, si ca vrea sa vorbim la telefon si sa ramanem prieteni, i-am spus ca nu vreau ca tin la el si mi-e greu si a spus ca si el mai tine la mine dar nu se mai impaca cu mine orice ar fi ca stie el ca ne despartim dupa 2 luni.Eu una nu ii inteleg comportamentul voi ce parere aveti? Si inca ceva s-ar putea totusi sa ma vad cu el intr-una din zile si nu stiu ce a putea sa vorbesc cu el ca nu vreau sa ma rog de el sa ne impacam si nici sa incepem iar cu reprosuri.(app. el are 22 de ani si eu la fel si suntem de aproape 3 ani impreuna) Fundita

4 răspunsuri:
| Alecsaandrra a răspuns:

Exact in aceasta situatie am fost si eu straight face. Este oribiiiillll sa ti se intample asta straight face
Te face sa devii foarte confuza, sa nu sti ce sa mai crezi.
Si noi ne certam foarte des, ne saturasem aman2 de cate ori ne certam si impacam. dupa ce ne desparteam, a2a zi intra pe mine pe mess ma intreba ce fac. punea statusuri pentru mine. si tot felul. eu incercam sa. l uit straight face si el tot intra pe mine sigh in felul asta nu puteam sa. l uit nici la pastele cailor ca defiecare data dpa ce intra pe mine vroiam sa ne vdm si etc. Dupa ce am vazut ca tot intra pe mine il sunam sa ne vedem deoarece imi era foarte dor de el. nu. l mai vazusem de vreo 3 saptamani. iar el defiecare data zicea ca o sa vina iar cand venea momentul. ma lasa cu ochii in soarestraight face
Iar intr. o seara am intrat pe el si i.am zis exact asa "am vrut sa ne vedem nu pentru simplul fapt ca me dor de tine dar si pentru ca tin la tine si nu stiu ce este in capul tau defiecare data imi zici ca vii si cand vn momentu ma lasi cu ochii`n soare" si mi. a zis ca tine la mine dar d fiecare data cand vne momentu ala opreste ceva sa nu ne vdm straight face
A zis ca stie ca daca ne impacam iar o sa ne certam si tot asa. s`a saturat si el dar si eu. pacat ca ink mai este sentimentul asta intre noi sad
Eu zic sa ii explici si lui cum sta treaba sa fii sincera, sa. i zici ca tii la el si absolut tot ce simti. Lucrurile se vor schimba dupa o discutie deschisa si serioasa.
La mine dupa acea discutie, a2a zi. ne.am impacat dar nu a durat mult deoarece a 4a zi ne.am desp crying
Multa bafta! fundita? :*

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De 11 ani e intrebarea asta si inca nu ai dat funda, un recordlaughing

| Bombonica_5811 explică:

Da @(¯`·. _.·[ Al3xaa]·. _.·´¯) cam acelasi lucru se intampla si la mine sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Est foarte greu si eu 4 ani am stat ca un baiat si m-am despartit acum 7 luni si imi este foarte greu te inteleg