| ReZiSTorr a întrebat:

Ce as putea sa-i cumpar iubite cu ocazia ca avem 5 luni de relatie?

15 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Maxim un buchet de flori.
5 luni e o cifra precum 50 de bani. Nu ai ce sarbatori, ideea ar fi sa te bucuri de ea zilnic, si sa o tratezi deosebit.
Ai deja craciun, 14 februarie, 8 martie, ziua ei... Eu zic sa sarbatoresti o data pe an ca sunteti impreuna (aniversare), nu la 5 luni...
Daca vrei sa faci ceva deosebit pentru ea, fa-o pur si simplu, intr-o zi banala. O vei face sa se simta mult mai bine, daca in loc de "avem 5 luni! ieeeeiiii! pun pe Facebook!", i-ai duce un buchet de flori din senin si i-ai spune ca sunt pentru ea, pentru ca e frumoasa sau po ola mea.

| seth2016 a răspuns:

O floare, voi serbati in fiecare luna?

| ReZiSTorr explică (pentru seth2016):

La 2 luni am mai facut chestia asta

| seth2016 a răspuns (pentru ReZiSTorr):

laughing Aveti un algoritm interesant.

| ReZiSTorr explică (pentru seth2016):

Adica?

| seth2016 a răspuns (pentru ReZiSTorr):

O metoda de calcul sofisticata pentru a gasi data optima pentru a darui o floare https://ro.wikipedia.org/wiki/Algoritm

| ReZiSTorr explică (pentru seth2016):

Sunt la mate info stiu ce e ala algoritm

| seth2016 a răspuns (pentru anonim_4396):

Lever nu invata copilu' la prostii

| anonim_4396 a răspuns (pentru seth2016):

Daca eu as primi la a 5-a aniversare acel desu, la a 6-a aniversare i.as face eu acest cadou:

http://m.wildfashion.ro/......dy-barbati

| seth2016 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine Lever, nota 10, stai jos happy

| seth2016 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi-a crapat browseru cand am intrat pe pagina aia laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru seth2016):

Da' la mine te gandesti? Ca.s abonata la revista si, vreau sau nu, imi trimit aproape zilnic noutatile in materie de lenjerie intima.Saptamana trecuta au avut reduceri la jucarii erotice si accesorii sexuale.Am devenit cumparator compulsiv.

| seth2016 a răspuns (pentru anonim_4396):

Spor laughing

| UzOm a răspuns:

Lucruri foarte scumpe și lucioase. Te va iubii până la următoarea aniversare.