| ReZiSTorr a întrebat:

Ce as putea sa-i cumpar iubitei mele cu ocazia ca avem 2 luni de relatie?

11 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fratele meu drag NICI VORBA! sunt doar 2 luni tu NU trebuie sa ii faci pe plac ca ii se urca la cap mai bine ai baga un sex salbatic ca la cartewinking

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Decat sa ii cumperi aleia cadou mai bine iei mancare la catel de banii aia

| corbulalbrosu a răspuns:

Un fir de floare si o cutie cu bomboane de ciocolata.

| Emilian65 a răspuns:

Un catelus ca cel din imaginea alaturata.

| Florentina9210 a răspuns:

Un inel.

| ywar a răspuns:

Cum adica "cu ocazia ca avem 2 luni de realtie"? Prietene, tu ai trecut in ultimul an pe la scoala? Eu cred ca esti semianalfabet!

| WaterDrop a răspuns:

Un lantisor, o bratara, cu ceva simbolic care ii place ei sau care o reprezinta si care sa ii aduca aminte de tine de cate ori se uita la el.Nimic scump si nu inimoare pentru ca sunt prea comune.

| DeathOfDreams a răspuns:

De ce căcat trebuie să-i cumperi ceva lunar, când faceți nu ştiu cât?

Eu nu aş cumpăra nimic nici de Valantines Day sau poate dacă aş vrea neăparat să acționez cumva, aş cumpăra o pizza şi m-aş holba la filme psihologice toată ziua.
Oh, perf girlfriend.

Anyway, dacă tot ți neapărat să faci ceva, i-ai putea lua o ciocolată, nu trebuie să te complici cu altceva.
Asta dacă nu e o tipâ materialistă şi trebuie să-ți păstrezi două alocații pentru un ditamai buchetu' de trandafiri.

| ALittleDeath a răspuns:

O shaorma cu de toaaaate

| viseude69 a răspuns:

Un vibrator

| Valentin-marian_Constantin_1986 a răspuns:

Un buchet mare de trandafirii